vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
56,59%
Igor Kašper NEKA
12,68%
Martin Juhaniak NEKA
11,71%
Marian Kotleba ĽSNS
11,22%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
2,44%
Miroslav Gálik NAS
0,98%
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
0,98%
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
0,98%
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
0,98%
Pavel Greksa NEKA
0,49%
Jozef Šimko NEKA
0,49%
Milan Urbáni SMS
0,49%
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Jozef Sásik SĽSAH
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK

Volebná účasť

46,41
%
2017 1. kolo
30,02
%
2013 2. kolo
31,10
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 46,41%
2013 2. kolo 30,02%
2013 1. kolo 31,1%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Ježík, SMER-SD
58 hlasov
2
Ľudmila Lysinová, SMER-SD
57 hlasov
3
Samir Moumani, NEKA
55 hlasov
4
Juraj Družbacký, SMER-SD
47 hlasov
5
Milan Čarnoký, NEKA
46 hlasov
6
Miroslav Kusein, SMER-SD
35 hlasov
7
Peter Časnocha, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
32 hlasov
8
Peter Hričina, NEKA
30 hlasov
9
Peter Košík, NEKA
30 hlasov
10
Jozef Bakša, NEKA
29 hlasov
11
Matej Snopko, NEKA
29 hlasov
12
Alžbeta Staníková, NEKA
25 hlasov
13
Róbert Vasil, NEKA
21 hlasov
14
Ivan Sitár, ĽS Naše Slovensko
19 hlasov
15
Miroslav Náhlik, SMER-SD
19 hlasov
16
Ján Beljak, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
18 hlasov
17
Slavomír Hanuska, SNS
18 hlasov
18
Anna Paľovová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
16 hlasov
19
Róbert Olšiak, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
20
Viktoria Vonkomerová, HZD
11 hlasov
21
Marek Darmo, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
22
Igor Šufliarsky, SNS
10 hlasov
23
Simona Karhútová, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
24
Miroslav Gálik, NaS - ns
8 hlasov
25
Rastislav Bobor, KSS
8 hlasov
26
Viliam Baňák, JEDNOTA-ĽSS
8 hlasov
27
Róbert Hraško, ŠANCA
7 hlasov
28
Ivan Bartoš, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
7 hlasov
29
Ján Mikovčák, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
30
Vladimír Neumann, VZDOR
6 hlasov
31
Vladimír Sojak, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
32
Rastislav Schlosár, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
33
Oskar Hruška, JEDNOTA-ĽSS
4 hlasov
34
Mária Michnová, SME RODINA - Boris Kollár
4 hlasov
35
Ján Plesník, JEDNOTA-ĽSS
4 hlasov
36
Marek Kabát, NaS - ns
3 hlasov
37
Ľubomír Zubčák, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
38
Albín Geršič, HZD