vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
56,00%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
12,57%
Jozef Červenák RIS
8,57%
Štefan Surmánek ĽSNS
5,14%
Róbert Bačinský NEKA
4,00%
Jarmila Tkáčová SNS
4,00%
Jozef Bobík NEKA
2,29%
Rudolf Botka NP
2,29%
Lukáš Sisák KSS
2,29%
Vladislav Stanko NEKA
1,14%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
0,57%
Oliver Petrík JĽSS
0,57%
Adam Šepetka NAJ
0,57%
Jaroslav Džunko NEKA
Ján Struk SMS

Volebná účasť

35,71
%
2017 1. kolo
2,24
%
2013 2. kolo
29,35
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 35,71%
2013 2. kolo 2,24%
2013 1. kolo 29,35%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Vladimíra Dunková, ŠKV
402 hlasov
2
Janka Brziaková, SMER-SD
323 hlasov
3
Marián Hojstrič, NEKA
318 hlasov
4
Pavol Bečarik, SNS
251 hlasov
5
Kvetoslava Kucharovičová, MOST - HÍD
214 hlasov
6
Michal Komara, SMER-SD
85 hlasov
7
Iveta Rušinová, SMER-SD
59 hlasov
8
Ján Volný, SMER-SD
46 hlasov
9
Peter Zelený, SNS
40 hlasov
10
Radovan Ďorko, ŠKV
27 hlasov
11
Stanislav Vospálek, MOST - HÍD
22 hlasov
12
Jozef Kladný, ĽS Naše Slovensko
22 hlasov
13
Rastislav Javorský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
22 hlasov
14
Alena Pekarčíková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
21 hlasov
15
Róbert Kočiš, NEKA
20 hlasov
16
Rastislav Eliáš, ĽS Naše Slovensko
19 hlasov
17
Beáta Janovcová, SNS
18 hlasov
18
Iveta Fulková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
19
Lea Grečková, SMER-SD
13 hlasov
20
Zuzana Páleníková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
21
Martin Dominik, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
22
Matej Džubák, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
23
Maroš Divok, NEKA
10 hlasov
24
Ivana Sýkorová, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
25
Jana Skokanová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
26
Lívia Kozlová, ŠKV
9 hlasov
27
Dávid Demečko, SNS
9 hlasov
28
Adnan Akram, NEKA
9 hlasov
29
Ondrej Pavlanský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
30
Silvia Sarnovská, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
31
Rastislav Neuvirth, ŠKV
6 hlasov
32
Peter Potenga, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
33
Miroslav Pomajdík, VZDOR
5 hlasov
34
Valter Retter, SNS
5 hlasov
35
Ľuboš Šuca, SME RODINA - Boris Kollár
5 hlasov
36
Ondrej Kapusta, NEKA
4 hlasov
37
Stanislav Lorko, SNS
3 hlasov
38
Martin Kaščák, SNS
3 hlasov
39
Milan Smižanský, ŠANCA
3 hlasov