vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
54,30%
Peter Chudík Smer-SD
22,58%
Jozef Mihalčin ĽSNS
9,14%
Miroslav Škvarek SNS
5,91%
Eduard Markovič NEKA
2,15%
František Bednár NAJ
1,61%
Pavol Gašper NEKA
1,61%
František Oľha Šanca
1,61%
Ján Garaj NEKA
0,54%
Andrej Gmitter NEKA
0,54%
Milan Šteiner SZS
Jozef Šváč NP

Volebná účasť

17,03
%
2017 1. kolo
11,67
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 17,03%
2013 1. kolo 11,67%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Janiga, NEKA
69 hlasov
2
Martin Lajoš, SMER-SD
40 hlasov
3
Jaroslav Hamrak, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
35 hlasov
4
Peter Bendik, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
28 hlasov
5
Michal Sýkora, NEKA
27 hlasov
6
Patrícia Bujňáková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
26 hlasov
7
Vladimír Božoň, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
24 hlasov
8
Ján Kriššák, NAJ
23 hlasov
9
Dušan Nebus, SMER-SD
23 hlasov
10
Roman Vitko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
21 hlasov
11
Juraj Bondra, SMER-SD
20 hlasov
12
Alena Madzinová, DS
20 hlasov
13
Ján Drobný, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
19 hlasov
14
Peter Hritz, NEKA
19 hlasov
15
Viera Dziviaková, ĽS Naše Slovensko
18 hlasov
16
Jozef Tekáč, NEKA
18 hlasov
17
Jana Pavelčáková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
18 hlasov
18
Gabriel Bodnár, NEKA
18 hlasov
19
Igor Wzoš, NEKA
17 hlasov
20
Štefan Pčola, NEKA
17 hlasov
21
Vladimír Krojer, ĽS Naše Slovensko
17 hlasov
22
Peter Brenišin, NEKA
16 hlasov
23
Jaroslav Géci, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
24
Marek Jurov, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
25
Ondrej Fedor, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
26
Milan Baran, SMER-SD
13 hlasov
27
Miroslav Škvarek, SNS
13 hlasov
28
Štefan Vartovník, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
29
Alžbeta Havrančíková, SMER-SD
13 hlasov
30
Ondrej Kavka, NEKA
12 hlasov
31
Edita Pilárová, NEKA
12 hlasov
32
Marián Rušin, SMER-SD
12 hlasov
33
Matúš Sirota, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
34
Jozef Király, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
35
Jaroslav Švorc, SOĽ
11 hlasov
36
Jozef Benko, SNS
11 hlasov
37
Marián Barilla, NEKA
9 hlasov
38
Marek Duda, NAJ
9 hlasov
39
Slavomír Kopáč, NEKA
9 hlasov
40
Pavol Gašper, NEKA
8 hlasov
41
Emília Ringošová, ŠANCA
8 hlasov
42
Milan Antaš, SOĽ
8 hlasov
43
Jozef Košický, NEKA
8 hlasov
44
Ondrej Kovalčík, KSS
7 hlasov
45
Eduard Markovič, NEKA
6 hlasov
46
Martin Jurčík, NEKA
5 hlasov
47
Martin Mlynár, NEKA
5 hlasov
48
Jozefína Skokanová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
5 hlasov
49
Ján Hroboň, NEKA
5 hlasov
50
Zuzana Hiznayová, SZ
5 hlasov
51
Peter Mlynár, SNS
5 hlasov
52
Radoslav Ščuka, NP
4 hlasov
53
Anna Schlosserová, NEKA
4 hlasov
54
Jozef Pavligovský, SMER-SD
4 hlasov
55
Stanislav Baran, SOĽ
4 hlasov
56
Ján Šoltis, NEKA
4 hlasov
57
Richard Kaprál, SNS
4 hlasov
58
František Bednár, NAJ
4 hlasov
59
Ivana Padarasová, NAJ
3 hlasov
60
Daniel Klouda, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasov
61
Valér Neumeister, SOĽ
3 hlasov
62
Peter Michalík, SNS
3 hlasov
63
Jozef Križan, SOĽ
2 hlasov
64
Ingrid Lindemanová, SOĽ
2 hlasov
65
Miroslav Nytra, MOST - HÍD
2 hlasov
66
Karol Dračka, KSS
1 hlasov
67
Patrik Františka, SNS
1 hlasov
68
Karin Jureková, NEKA
1 hlasov
69
Eugen Knotek, SNS
1 hlasov
70
Milan Marečák, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
71
Jozef Sabo, SOĽ
1 hlasov
72
Mária Škovierová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
73
Vladimír Ondruš, SMER-SD
74
Hana Jablonovská, Slovenská ľudová strana (SĽS)
75
Tomáš Zelina, SNS