vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
48,09%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
33,44%
Štefan Surmánek ĽSNS
5,73%
Róbert Bačinský NEKA
3,50%
Jarmila Tkáčová SNS
2,87%
Jaroslav Džunko NEKA
1,27%
Adam Šepetka NAJ
1,27%
Jozef Bobík NEKA
0,64%
Jozef Červenák RIS
0,64%
Oliver Petrík JĽSS
0,64%
Vladislav Stanko NEKA
0,64%
Rudolf Botka NP
0,32%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
0,32%
Lukáš Sisák KSS
0,32%
Ján Struk SMS
0,32%

Volebná účasť

30,66
%
2017 1. kolo
11,68
%
2013 2. kolo
21,66
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 30,66%
2013 2. kolo 11,68%
2013 1. kolo 21,66%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Kokarda, NEKA
255 hlasov
2
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
208 hlasov
3
Michal Rečka, SMER-SD
171 hlasov
4
Monika Gergelová, SNS
99 hlasov
5
Miloš Barcal, NEKA
78 hlasov
6
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
56 hlasov
7
Vlastimil Lakatoš, NEKA
48 hlasov
8
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
48 hlasov
9
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
38 hlasov
10
Mária Dulovičová, NEKA
35 hlasov
11
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
31 hlasov
12
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
30 hlasov
13
Martina Dutková, NEKA
27 hlasov
14
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
25 hlasov
15
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
25 hlasov
16
Erika Zámboriová, ŠKV
24 hlasov
17
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
23 hlasov
18
Tomáš Suchý, ŠANCA
23 hlasov
19
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
22 hlasov
20
Anton Medvec, NEKA
18 hlasov
21
František Petro, SMER-SD
18 hlasov
22
Ondrej Bernát, SMER-SD
12 hlasov
23
Jarmila Vaňová, ŠKV
12 hlasov
24
Radoslav Hodor, NEKA
12 hlasov
25
Peter Derevjaník, SMER-SD
12 hlasov
26
Ivan Hriczko, ŠKV
11 hlasov
27
Peter Seman, KSS
9 hlasov
28
Jozef Hric, KSS
9 hlasov
29
Vojtech Farkaš, NEKA
9 hlasov
30
Július Beluscsák, NEKA
8 hlasov
31
Pavol Lehotský, NEKA
8 hlasov
32
Slavomír Horváth, SNS
7 hlasov
33
Ladislav Vojtko, KSS
7 hlasov
34
Slavomír Borovský, DS
7 hlasov
35
Július Begala, NEKA
6 hlasov
36
Jozef Krešák, ŠANCA
6 hlasov
37
Anetta Strýčková, NEKA
6 hlasov
38
Peter Kocai, NAJ
5 hlasov
39
Csaba Simkó, SMK-MKP
5 hlasov
40
Mária Lacková, NEKA
4 hlasov
41
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
4 hlasov
42
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
4 hlasov
43
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
4 hlasov
44
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
4 hlasov
45
Ján Serbin, NEKA
4 hlasov
46
Alexander Horváth, MOST - HÍD
4 hlasov
47
Július Pelegrin, NEKA
4 hlasov
48
Gabriel Böhm, NEKA
3 hlasov
49
Tibor Bráz, NEKA
3 hlasov
50
Alexander Képes, SMK-MKP
3 hlasov
51
Attila Oravecz, MOST - HÍD
3 hlasov
52
Roland Szabó, SMER-SD
3 hlasov
53
Rudolf Varga, VZDOR
3 hlasov
54
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
55
Ján Horváth, NEKA
2 hlasov
56
Anton Király, SMK-MKP
2 hlasov
57
Ervín Kompuš, NAJ
2 hlasov
58
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
2 hlasov
59
Július Grulyo, NEKA
1 hlasov
60
Elena Fialková, MOST - HÍD
1 hlasov
61
László Köteles, SMK-MKP
1 hlasov
62
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
1 hlasov
63
István Zachariaš, SMK-MKP
1 hlasov
64
Tamás Iván, SMK-MKP
1 hlasov
65
Augustín Köteles, NAJ
66
Gábor Szalay, SMK-MKP