vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Peter Chudík Smer-SD
33,33%
Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
31,25%
Jozef Šváč NP
9,38%
František Bednár NAJ
8,33%
Andrej Gmitter NEKA
5,21%
Ján Garaj NEKA
4,17%
Eduard Markovič NEKA
2,08%
Jozef Mihalčin ĽSNS
2,08%
Miroslav Škvarek SNS
2,08%
Pavol Gašper NEKA
1,04%
František Oľha Šanca
1,04%
Milan Šteiner SZS

Volebná účasť

26,24
%
2017 1. kolo
43,87
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 26,24%
2013 1. kolo 43,87%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Michal Druga, SMER-SD
50 hlasov
2
Ondrej Mudry, SMER-SD
48 hlasov
3
Jozef Fedorko, SMER-SD
28 hlasov
4
Michal Babin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
24 hlasov
5
Peter Kulan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
24 hlasov
6
Ivan Hopta, ÚSVIT
20 hlasov
7
Darina Barančíková, SOĽ
14 hlasov
8
Monika Chomová, MOST - HÍD
14 hlasov
9
Martin Meričko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
10
Martin Lichman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
11
Peter Ferenc, OKS
9 hlasov
12
Jozef Bajkó, SP
9 hlasov
13
Tomáš Šudík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
14
Peter Pipák, SNS
7 hlasov
15
Helena Ufnárová, SME RODINA - Boris Kollár
7 hlasov
16
Ján Ferko, SMER-SD
6 hlasov
17
Romana Porochnavá, #SIEŤ
6 hlasov
18
Dušan Hrabec, NAJ
6 hlasov
19
Gabriela Želizňáková, NEKA
5 hlasov
20
Marta Burdová, ŠANCA
5 hlasov
21
Marek Hudák, ÚSVIT
4 hlasov
22
Lukáš Šandor, EDS
4 hlasov
23
Štefan Behun, SNS
4 hlasov
24
Marián Paško, ÚSVIT
4 hlasov
25
Marek Basala, SP
4 hlasov
26
Pavel Legeza, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
27
Jozef Babják, SDKÚ-DS
4 hlasov
28
Andrej Semanco, NEKA
4 hlasov
29
Tibor Focko, SMER-SD
3 hlasov
30
Ondrej Chovanec, SNS
3 hlasov
31
Peter Demjan, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
32
Marián Kovaľ, SNS
3 hlasov
33
Peter Šamudovský, KSS
2 hlasov
34
Mária Cehelská, SOĽ
2 hlasov
35
Lucia Gombitová, ÚSVIT
2 hlasov
36
Michal Macko, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
37
Peter Vorobel, SZ
1 hlasov
38
Marián Vojtko, SNS
1 hlasov
39
Pavol Brek, ÚSVIT
1 hlasov
40
Rudolf Gregorovič, MOST - HÍD
1 hlasov
41
Mário Perinaj, MOST - HÍD
1 hlasov
42
Ladislav Sninčák, SDKÚ-DS
1 hlasov
43
Emília Šmaťová, MOST - HÍD
1 hlasov
44
Miroslav Gajdoš, NAJ
1 hlasov
45
Stanislav Hančár, NAJ
46
Martin Greš, ĽS Naše Slovensko
47
Hana Loziaková, MOST - HÍD