vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Juraj Blanár Smer-SD
71,34%
Erika Jurinová OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
16,31%
Peter Sagan ĽSNS
5,79%
Marián Murín NEKA
3,05%
Anton Martvoň NEKA
1,52%
Ján Mikolaj SNS
0,91%
Peter Cibulka NEKA
0,76%
Kristián Hoffmann (odstúpil) SZS
0,15%
Stanislav Pirošík KSS, VZDOR
0,15%

Volebná účasť

36,95
%
2017 1. kolo
25,02
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 36,95%
2013 1. kolo 25,02%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Juraj Hlavatý, SMER-SD
536 hlasov
2
Ján Podmanický, SMER-SD
356 hlasov
3
Jozef Grapa, SMER-SD
232 hlasov
4
Martin Šenfeld, NEKA
162 hlasov
5
Jozef Balačin, NEKA
145 hlasov
6
Jozef Cech, SMER-SD
125 hlasov
7
Milan Gura, SMER-SD
119 hlasov
8
Pavol Jedinák, ĽS Naše Slovensko
95 hlasov
9
Jozef Marec, NEKA
93 hlasov
10
Jaroslav Velička, NEKA
79 hlasov
11
Andrea Šimurdová, NEKA
71 hlasov
12
Peter Strapáč, NEKA
68 hlasov
13
Viera Olbertová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
68 hlasov
14
Michal Duraj, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
58 hlasov
15
Renáta Majchráková, NEKA
55 hlasov
16
Anton Varecha, SMER-SD
48 hlasov
17
Milan Pišček, SNS
46 hlasov
18
Slavomír Kupka, SNS
45 hlasov
19
Martin Klimek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
40 hlasov
20
František Kučák, SMER-SD
37 hlasov
21
Marián Kubala, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
36 hlasov
22
František Drozd, ĽS Naše Slovensko
36 hlasov
23
Iveta Blahová, ĽS Naše Slovensko
36 hlasov
24
Marcel Seko, SME RODINA - Boris Kollár
36 hlasov
25
Patrik Špalek, SME RODINA - Boris Kollár
33 hlasov
26
Pavol Hečko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
33 hlasov
27
Pavol Rucek, ĽS Naše Slovensko
32 hlasov
28
Michal Balačin, NEKA
32 hlasov
29
Ladislav Šimčisko, SMER-SD
29 hlasov
30
Drahomír Velička, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
28 hlasov
31
Marta Cyprichová, ŠANCA
26 hlasov
32
Vladimír Malík, NaS - ns
26 hlasov
33
Simeon Stančík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
25 hlasov
34
Marcel Šulo, NEKA
24 hlasov
35
Anton Heglas, NEKA
22 hlasov
36
Zdeněk Sikora, ĽS Naše Slovensko
22 hlasov
37
Eleonóra Nekorancová, NEKA
21 hlasov
38
Martin Pavlík, NEKA
20 hlasov
39
Peter Kurňava, NEKA
18 hlasov
40
Martin Birka, NEKA
18 hlasov
41
Jozef Kajánek, KSS
17 hlasov
42
Ľubomír Golis, SNS
16 hlasov
43
Dana Jantulíková, NEKA
16 hlasov
44
David Kulla, NEKA
12 hlasov
45
Štefan Kompánek, NEKA
9 hlasov
46
Rastislav Gajdoš, KSS
9 hlasov
47
Iveta Špaldoňová, SZS
9 hlasov