Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
34,00%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
32,00%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
14,00%
Róbert Bačinský NEKA
10,00%
Štefan Surmánek ĽSNS
4,00%
Rudolf Botka NP
2,00%
Oliver Petrík JĽSS
2,00%
Jarmila Tkáčová SNS
2,00%
Jozef Bobík NEKA
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Lukáš Sisák KSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
František Korytko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
28 hlasov
2
Cyril Korpesio, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
21 hlasov
3
Michaela Ducárová, ŠKV
20 hlasov
4
Milan Mika, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
18 hlasov
5
Marek Čižmár, NEKA
14 hlasov
6
Juraj Guzej, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
7
Jozef Gamrát, NEKA
14 hlasov
8
Marián Vanci, ŠKV
13 hlasov
9
Martin Galgoczy, NEKA
11 hlasov
10
Róbert Puci, SMER-SD
10 hlasov
11
Peter Bačkovský, ŠKV
7 hlasov
12
Vladimír Seman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
13
Rastislav Jílek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
14
Gabriel Garanič, NEKA
5 hlasov
15
Tichomír Kačo, ŠKV
5 hlasov
16
Jana Mondiková, SMER-SD
5 hlasov
17
Zoltán Mento, NEKA
5 hlasov
18
Rastislav Petrovič, SMER-SD
5 hlasov
19
Ján Seman, ŠANCA
5 hlasov
20
František Krejza, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
21
Karol Pataky, MOST - HÍD
4 hlasov
22
Terézia Stanková, NEKA
4 hlasov
23
Štefan Kandráč, NP
4 hlasov
24
Július Hajdu, SMER-SD
4 hlasov
25
Libuša Babuľaková, ŠKV
4 hlasov
26
Štefan Duč, NEKA
4 hlasov
27
Katarína Kasardová, KSS
3 hlasov
28
Slavomír Illeš, NEKA
3 hlasov
29
Filip Biháry, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
30
Antónia Hrabská, ŠKV
3 hlasov
31
Jozef Želinský, MOST - HÍD
2 hlasov
32
Dušan Grajcár, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
33
Jozef Horváth, MOST - HÍD
2 hlasov
34
Milan Malý, KSS
2 hlasov
35
Radoslav Rendeš, ŠKV
2 hlasov
36
František Tomko, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
37
Csilla Bálintová, SMK-MKP
1 hlasov
38
Peter Bielek, SNS
1 hlasov
39
Martin Dzielavský, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
40
Peter Figeľ, DS
1 hlasov
41
Marta Hrobová, ÚSVIT
1 hlasov
42
Ján Juhász, MOST - HÍD
1 hlasov
43
Edina Kocsisová, NEKA
1 hlasov
44
Michal Magnes, SNS
1 hlasov
45
Vladimír Šiňanský, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
46
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
47
Marián Oščenda, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
48
Iveta Solomonová, KSS
1 hlasov
49
Miroslav Ramšák, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
50
Lucia Rušinová, JEDNOTA-ĽSS
51
Peter Rico, MOST - HÍD
52
Peter Pandy, MOST - HÍD
53
Viktor Palko, MOST - HÍD
54
Gejza Sačko, MOST - HÍD
55
Tibor Sáradi, SMK-MKP
56
Michal Sentelik, ĽS Naše Slovensko
57
Zoltán Sipos, MKDA-MKDSZ
58
Dionýz Szabó, ŠKV
59
István Takács, SMK-MKP
60
Radoslav Neckár, JEDNOTA-ĽSS
61
Gustáv Liszkai, SMER-SD
62
Ján Čebreňák, ĽS Naše Slovensko
63
Csaba Furik, SMK-MKP
64
Nataša Hančinová, JEDNOTA-ĽSS
65
Adrian Haraszti, NAJ
66
Zoltán Ilko, SMK-MKP
67
Alexander Kis-Géczi, NAJ
68
József Kopasz, SMK-MKP
69
Ján Ujheli, ĽS Naše Slovensko

Volebná účasť

23,28
%
2017 1. kolo
13,12
%
2013 2. kolo
20,93
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 23,28%
2013 2. kolo 13,12%
2013 1. kolo 20,93%