Kandidáti na predsedu VÚC

Karol Pataky SKOK, Most-Híd
72,57%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
22,29%
Oliver Petrík JĽSS
1,71%
Jarmila Tkáčová SNS
1,14%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
1,14%
Rudolf Botka NP
0,57%
Štefan Surmánek ĽSNS
0,57%
Róbert Bačinský NEKA
Jozef Bobík NEKA
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Lukáš Sisák KSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Horváth, MOST - HÍD
117 hlasov
2
Gejza Sačko, MOST - HÍD
106 hlasov
3
Karol Pataky, MOST - HÍD
105 hlasov
4
Csaba Furik, SMK-MKP
97 hlasov
5
Jozef Želinský, MOST - HÍD
87 hlasov
6
József Kopasz, SMK-MKP
58 hlasov
7
Zoltán Ilko, SMK-MKP
53 hlasov
8
István Takács, SMK-MKP
53 hlasov
9
Tibor Sáradi, SMK-MKP
49 hlasov
10
Csilla Bálintová, SMK-MKP
48 hlasov
11
Peter Pandy, MOST - HÍD
47 hlasov
12
Gustáv Liszkai, SMER-SD
32 hlasov
13
Ján Juhász, MOST - HÍD
29 hlasov
14
Marek Čižmár, NEKA
21 hlasov
15
Peter Rico, MOST - HÍD
17 hlasov
16
Zoltán Sipos, MKDA-MKDSZ
15 hlasov
17
Július Hajdu, SMER-SD
15 hlasov
18
Adrian Haraszti, NAJ
13 hlasov
19
Viktor Palko, MOST - HÍD
13 hlasov
20
Štefan Duč, NEKA
12 hlasov
21
Rastislav Petrovič, SMER-SD
12 hlasov
22
Róbert Puci, SMER-SD
11 hlasov
23
František Krejza, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
24
Jana Mondiková, SMER-SD
5 hlasov
25
Edina Kocsisová, NEKA
4 hlasov
26
Marta Hrobová, ÚSVIT
4 hlasov
27
Peter Bačkovský, ŠKV
3 hlasov
28
Zoltán Mento, NEKA
3 hlasov
29
Ján Čebreňák, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
30
František Tomko, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
31
Slavomír Illeš, NEKA
2 hlasov
32
Libuša Babuľaková, ŠKV
2 hlasov
33
Martin Dzielavský, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
34
František Korytko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
35
Dionýz Szabó, ŠKV
1 hlasov
36
Peter Figeľ, DS
1 hlasov
37
Michal Sentelik, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
38
Lucia Rušinová, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
39
Miroslav Ramšák, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
40
Marián Oščenda, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
41
Alexander Kis-Géczi, NAJ
1 hlasov
42
Katarína Kasardová, KSS
1 hlasov
43
Rastislav Jílek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
44
Juraj Guzej, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
45
Gabriel Garanič, NEKA
1 hlasov
46
Martin Galgoczy, NEKA
1 hlasov
47
Iveta Solomonová, KSS
48
Dušan Grajcár, JEDNOTA-ĽSS
49
Terézia Stanková, NEKA
50
Vladimír Šiňanský, ĽS Naše Slovensko
51
Ján Ujheli, ĽS Naše Slovensko
52
Marián Vanci, ŠKV
53
Jozef Gamrát, NEKA
54
Vladimír Seman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
55
Ján Seman, ŠANCA
56
Radoslav Rendeš, ŠKV
57
Antónia Hrabská, ŠKV
58
Štefan Kandráč, NP
59
Cyril Korpesio, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
60
Michal Magnes, SNS
61
Milan Mika, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
62
Milan Malý, KSS
63
Radoslav Neckár, JEDNOTA-ĽSS
64
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
65
Nataša Hančinová, JEDNOTA-ĽSS
66
Tichomír Kačo, ŠKV
67
Michaela Ducárová, ŠKV
68
Filip Biháry, ĽS Naše Slovensko
69
Peter Bielek, SNS

Volebná účasť

27,89
%
2017 1. kolo
8,50
%
2013 2. kolo
21,55
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 27,89%
2013 2. kolo 8,50%
2013 1. kolo 21,55%