Kandidáti na predsedu VÚC

Karol Pataky SKOK, Most-Híd
38,94%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
38,94%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
9,73%
Štefan Surmánek ĽSNS
4,42%
Róbert Bačinský NEKA
2,65%
Jozef Červenák RIS
2,65%
Jozef Bobík NEKA
0,88%
Rudolf Botka NP
0,88%
Jaroslav Džunko NEKA
0,88%
Oliver Petrík JĽSS
Lukáš Sisák KSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ
Jarmila Tkáčová SNS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
László Köteles, SMK-MKP
62 hlasov
2
Csaba Simkó, SMK-MKP
56 hlasov
3
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
47 hlasov
4
Tamás Iván, SMK-MKP
46 hlasov
5
István Zachariaš, SMK-MKP
42 hlasov
6
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
39 hlasov
7
Roland Szabó, SMER-SD
31 hlasov
8
Alexander Képes, SMK-MKP
31 hlasov
9
Gábor Szalay, SMK-MKP
30 hlasov
10
Anton Király, SMK-MKP
26 hlasov
11
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
24 hlasov
12
Mária Lacková, NEKA
23 hlasov
13
Július Begala, NEKA
23 hlasov
14
Elena Fialková, MOST - HÍD
22 hlasov
15
Attila Oravecz, MOST - HÍD
20 hlasov
16
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
14 hlasov
17
Tibor Bráz, NEKA
13 hlasov
18
Slavomír Borovský, DS
12 hlasov
19
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
10 hlasov
20
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
21
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
22
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
8 hlasov
23
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
24
Július Beluscsák, NEKA
7 hlasov
25
František Petro, SMER-SD
7 hlasov
26
Ján Horváth, NEKA
6 hlasov
27
Augustín Köteles, NAJ
6 hlasov
28
Peter Kocai, NAJ
5 hlasov
29
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
30
Peter Derevjaník, SMER-SD
5 hlasov
31
Ondrej Bernát, SMER-SD
5 hlasov
32
Július Pelegrin, NEKA
5 hlasov
33
Michal Rečka, SMER-SD
5 hlasov
34
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
35
Jarmila Vaňová, ŠKV
4 hlasov
36
Anetta Strýčková, NEKA
4 hlasov
37
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
38
Erika Zámboriová, ŠKV
4 hlasov
39
Alexander Horváth, MOST - HÍD
4 hlasov
40
Peter Seman, KSS
4 hlasov
41
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
42
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
3 hlasov
43
Gabriel Böhm, NEKA
3 hlasov
44
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
45
Jozef Krešák, ŠANCA
3 hlasov
46
Pavol Lehotský, NEKA
2 hlasov
47
Ivan Hriczko, ŠKV
2 hlasov
48
Július Grulyo, NEKA
2 hlasov
49
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
50
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
51
Rudolf Varga, VZDOR
1 hlasov
52
Ján Serbin, NEKA
1 hlasov
53
Anton Medvec, NEKA
1 hlasov
54
Vlastimil Lakatoš, NEKA
1 hlasov
55
Radoslav Hodor, NEKA
1 hlasov
56
Monika Gergelová, SNS
1 hlasov
57
Vojtech Farkaš, NEKA
1 hlasov
58
Martina Dutková, NEKA
1 hlasov
59
Tomáš Suchý, ŠANCA
1 hlasov
60
Miloš Barcal, NEKA
61
Mária Dulovičová, NEKA
62
Slavomír Horváth, SNS
63
Jozef Hric, KSS
64
Ján Kokarda, NEKA
65
Ervín Kompuš, NAJ
66
Ladislav Vojtko, KSS

Volebná účasť

34,60
%
2017 1. kolo
14,61
%
2013 2. kolo
25,28
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 34,60%
2013 2. kolo 14,61%
2013 1. kolo 25,28%