vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Peter Chudík Smer-SD
36,05%
Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
27,59%
Jozef Mihalčin ĽSNS
15,99%
Ján Garaj NEKA
5,02%
Miroslav Škvarek SNS
4,39%
Andrej Gmitter NEKA
4,08%
František Oľha Šanca
2,19%
František Bednár NAJ
1,57%
Pavol Gašper NEKA
1,25%
Eduard Markovič NEKA
1,25%
Milan Šteiner SZS
0,31%
Jozef Šváč NP
0,31%

Volebná účasť

16,04
%
2017 1. kolo
18,66
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 16,04%
2013 1. kolo 18,66%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Marek Fedor, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
154 hlasov
2
Jozef Berta, SMER-SD
134 hlasov
3
Ján Ragan, NEKA
132 hlasov
4
Jozef Baran, SMER-SD
102 hlasov
5
Jaroslav Makatúra, SMER-SD
75 hlasov
6
Peter Kocák, NEKA
71 hlasov
7
Jozef Bubnár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
49 hlasov
8
Juraj Kuročka, SMER-SD
48 hlasov
9
Jozef Mihalčin, ĽS Naše Slovensko
46 hlasov
10
Štefan Hreha, SMER-SD
44 hlasov
11
Daniela Huňáková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
42 hlasov
12
Stanislav Obický, NEKA
39 hlasov
13
Peter Dzurjanin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
37 hlasov
14
Marta Vagaská, SNS
37 hlasov
15
Andrej Krišanda, SNS
34 hlasov
16
Ľubomír Lukič, SMER-SD
31 hlasov
17
Ľubomír Pidaný, SNS
30 hlasov
18
Alfonz Kobielský, NEKA
30 hlasov
19
Samuel Bruss, NEKA
27 hlasov
20
Miroslav Baník, NEKA
24 hlasov
21
Peter Novák, SNS
24 hlasov
22
Blažena Matisová, NEKA
23 hlasov
23
Tomáš Oravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
20 hlasov
24
Peter Pčolinský, SME RODINA - Boris Kollár
20 hlasov
25
Stanislav Korčinský, ĽS Naše Slovensko
19 hlasov
26
Vincent Antoš, KSS
18 hlasov
27
Michal Huňák, EDS
18 hlasov
28
Peter Lenďák, ĽS Naše Slovensko
18 hlasov
29
Milan Bužo, EDS
17 hlasov
30
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
31
Martin Kočiš, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
32
Ján Kočiš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
16 hlasov
33
Zuzana Zavadská, SZ
15 hlasov
34
Jana Pioková, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
35
Roman Goroľ, EDS
14 hlasov
36
Miroslav Kroka, NP
13 hlasov
37
Martina Hliboká, SOĽ
12 hlasov
38
Ľuboš Sopoliga, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
39
Štefan Straka, NEKA
12 hlasov
40
Dušan Vilenik, SNS
11 hlasov
41
Miroslav Gešper, NEKA
11 hlasov
42
Mária Kurovská, NaS - ns
10 hlasov
43
Štefan Kalafa, MOST - HÍD
9 hlasov
44
Ján Katriňák, RIS
8 hlasov
45
Ondrej Hreha, SZS
8 hlasov
46
Marián Hreňo, SOĽ
7 hlasov
47
Miroslava Urbanová, NaS - ns
7 hlasov
48
Ivan Koščík, NEKA
7 hlasov
49
Ján Pivovarník, SNS
6 hlasov
50
Peter Treciak, NaS - ns
4 hlasov
51
Monika Palková, SP
4 hlasov
52
Jozef Karchňak, ÚSVIT
3 hlasov
53
Ján Laco, ŠANCA
3 hlasov
54
Anton Orokocký, VZDOR
1 hlasov