vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Renáta Kaščáková ZZ, NOVA, OKS, KDH, OĽaNO, SaS
42,36%
Jaroslav Baška SZ, Most-Híd, SNS, Smer-SD
39,74%
Štefan Škultéty NEKA
13,10%
Petra Hajšelová Sme rodina
2,18%
Nora Pániková SZS
0,87%
Igor Valko NP
0,87%
Ferdinand Vavrík NEKA
0,87%

Volebná účasť

28,02
%
2017 1. kolo
26,22
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 28,02%
2013 1. kolo 26,22%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jana Plšková, SME RODINA - Boris Kollár
88 hlasov
2
Tomáš Vaňo, NEKA
76 hlasov
3
Juraj Ondračka, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
54 hlasov
4
Miloš Mičega, NEKA
51 hlasov
5
Milan Berec, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
46 hlasov
6
Štefan Škultéty, NEKA
44 hlasov
7
Jozef Habánik, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
42 hlasov
8
Vladimír Poruban, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
39 hlasov
9
Peter Daňo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
38 hlasov
10
Roman Sokol, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
37 hlasov
11
Danica Birošová, NEKA
35 hlasov
12
Ladislav Matejka, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
34 hlasov
13
Marian Hudec, NEKA
33 hlasov
14
Alena Bulková, NEKA
33 hlasov
15
Ľuboš Chochlík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
33 hlasov
16
Juraj Bakoš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
32 hlasov
17
Stanislav Svatik, NEKA
32 hlasov
18
Jaroslav Mego, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
31 hlasov
19
Jozef Kováč, NEKA
30 hlasov
20
Martin Markech, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
29 hlasov
21
Ján Krátky, NEKA
29 hlasov
22
Martin Smolka, NEKA
28 hlasov
23
Stanislav Pastva, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
28 hlasov
24
Miloslav Baco, NEKA
27 hlasov
25
Peter Mikula, NEKA
26 hlasov
26
František Bagin, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
25 hlasov
27
Michal Križan, NEKA
24 hlasov
28
Eduard Filo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
23 hlasov
29
Ľubomír Horný, NEKA
22 hlasov
30
Juraj Maláň, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
22 hlasov
31
Dominik Gabriel, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
21 hlasov
32
Miroslav Řádek, NEKA
20 hlasov
33
Lukáš Ronec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
19 hlasov
34
Peter Sika, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
17 hlasov
35
Denisa Martinková, NaS - ns
15 hlasov
36
Ingrid Opatovská, NEKA
14 hlasov
37
Henrieta Crkoňová, NEKA
12 hlasov
38
Viera Žilková, NEKA
12 hlasov
39
Milan Hrnčárik, SME RODINA - Boris Kollár
11 hlasov
40
Lukáš Beták, NEKA
9 hlasov
41
Martin Žáčik, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
42
Daniela Felgrová, NEKA
8 hlasov
43
Martin Hošták, NEKA
8 hlasov
44
Dominik Kalin, SME RODINA - Boris Kollár
7 hlasov
45
Marek Trsťan, NEKA
7 hlasov
46
Dagmar Mikulová, NEKA
7 hlasov
47
Peter Sýkora, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
48
Rastislav Šepták, NEKA
6 hlasov
49
Stanislav Šurik, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
50
Peter Urbánek, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
51
Ľubomír Slávik, NaS - ns
3 hlasov
52
Ľuboslav Krasňan, NÁRODNÁ KOALÍCIA
2 hlasov
53
Adam Šlesarik, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
54
Alexander Kollár, NÁRODNÁ KOALÍCIA
1 hlasov
55
Matúš Šustek, NÁRODNÁ KOALÍCIA
1 hlasov