vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
38,38%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
38,38%
Štefan Surmánek ĽSNS
7,01%
Jarmila Tkáčová SNS
4,80%
Oliver Petrík JĽSS
3,32%
Jozef Bobík NEKA
2,95%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
1,85%
Róbert Bačinský NEKA
1,11%
Rudolf Botka NP
0,74%
Vladislav Stanko NEKA
0,74%
Jaroslav Džunko NEKA
0,37%
Adam Šepetka NAJ
0,37%
Jozef Červenák RIS
Lukáš Sisák KSS
Ján Struk SMS

Volebná účasť

27,59
%
2017 1. kolo
14,85
%
2013 2. kolo
25,41
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 27,59%
2013 2. kolo 14,85%
2013 1. kolo 25,41%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Milan Potocký, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
88 hlasov
2
Jana Cibereová, SMER-SD
70 hlasov
3
Pavol Kuchta, SMER-SD
60 hlasov
4
Viliam Zahorčák, SMER-SD
60 hlasov
5
Ján Mihalečko, SMER-SD
55 hlasov
6
František Farkaš, SMER-SD
54 hlasov
7
Emil Ďurovčík, SMER-SD
54 hlasov
8
Milan Kaplan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
53 hlasov
9
Michal Stričík, ŠKV
46 hlasov
10
Slavko Pavolko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
46 hlasov
11
Dušan Goda, NEKA
37 hlasov
12
Jozef Bobík, NEKA
35 hlasov
13
Juraj Jevin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
35 hlasov
14
Jozef Sokologorský, SMER-SD
34 hlasov
15
Patrik Magdoško, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
32 hlasov
16
Ľudovít Adam, NEKA
30 hlasov
17
Milan Michalič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
27 hlasov
18
Richard Želinský, ĽS Naše Slovensko
26 hlasov
19
Timea Sotáková, SMER-SD
25 hlasov
20
Nikoleta Borzová, ĽS Naše Slovensko
21 hlasov
21
František Džuppa, ĽS Naše Slovensko
21 hlasov
22
Valéria Eľková, NEKA
21 hlasov
23
Oliver Petrík, JEDNOTA-ĽSS
20 hlasov
24
Marián Markovič, ŠKV
19 hlasov
25
Marko Hami, ĽS Naše Slovensko
19 hlasov
26
Lukáš Pažinka, NEKA
19 hlasov
27
Július Stanko, ĽS Naše Slovensko
19 hlasov
28
Stanislav Gaľa, ŠKV
17 hlasov
29
Martin Ivan, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
30
Ján Viselka, NEKA
15 hlasov
31
Erik Sibal, NEKA
14 hlasov
32
Bohuš Jakuboc, ŠKV
14 hlasov
33
Klára Lakatosová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
34
Marek Švingál, ŠKV
13 hlasov
35
Jaroslav Vaľo, SNS
13 hlasov
36
Vladimír Tomko, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
37
Peter Borza, SNS
11 hlasov
38
Peter Badida, VZDOR
10 hlasov
39
Emil Čurma, SNS
10 hlasov
40
Mária Vargová, MOST - HÍD
10 hlasov
41
Matej Šarocký, ŠANCA
10 hlasov
42
Eduard Karšňák, Demokrati Slovenska
10 hlasov
43
Radoslav Osif, JEDNOTA-ĽSS
9 hlasov
44
Peter Malík, SNS
9 hlasov
45
Juraj Ircha, Demokrati Slovenska
8 hlasov
46
Marta Hermannová, NAJ
8 hlasov
47
Viliam Brandis, NAJ
8 hlasov
48
Mária Bálintová, MOST - HÍD
8 hlasov
49
Iveta Golmicová, ŠANCA
7 hlasov
50
Peter Sabol, SNS
7 hlasov
51
Peter Jakab, MOST - HÍD
6 hlasov
52
Karol Pavelka, SNS
6 hlasov
53
Ján Potocký, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
6 hlasov
54
Ildikó Vargová, ŠKV
6 hlasov
55
Radoslav Smutný, SP
6 hlasov
56
Pavol Valko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
5 hlasov
57
Peter Horňák, DS
5 hlasov
58
Ľuboslav Chvasta, SME RODINA - Boris Kollár
5 hlasov
59
Miroslav Šimko, SNS
5 hlasov
60
Ľubomír Husnaj, JEDNOTA-ĽSS
4 hlasov
61
Edita Jonyová, JEDNOTA-ĽSS
4 hlasov
62
Marek Misár, NAJ
4 hlasov
63
Marián Nistor, ŠKV
4 hlasov
64
Jozef Onda, NAJ
4 hlasov
65
Gabriel Timko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
4 hlasov
66
Branislav Sijka, NEKA
3 hlasov
67
Mikuláš Kiš, NAJ
3 hlasov
68
Jozef Jambor, NAJ
3 hlasov
69
Milan Barančík, ÚSVIT
3 hlasov
70
Ondrej Golas, NEKA
2 hlasov
71
Attila Lukáč, NÁRODNÁ KOALÍCIA
2 hlasov
72
Martin Magura, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
73
Tibor Varga, SMK-MKP
2 hlasov
74
Oskar Szabo, SZS