vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Juraj Blanár Smer-SD
44,79%
Erika Jurinová OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
38,04%
Peter Sagan ĽSNS
7,67%
Marián Murín NEKA
5,21%
Anton Martvoň NEKA
1,53%
Peter Cibulka NEKA
0,92%
Ján Mikolaj SNS
0,92%
Kristián Hoffmann (odstúpil) SZS
0,61%
Stanislav Pirošík KSS, VZDOR
0,31%

Volebná účasť

23,32
%
2017 1. kolo
17,35
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 23,32%
2013 1. kolo 17,35%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Martin Šenfeld, NEKA
115 hlasov
2
Ján Podmanický, SMER-SD
90 hlasov
3
Milan Gura, SMER-SD
86 hlasov
4
Jaroslav Velička, NEKA
80 hlasov
5
Martin Klimek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
76 hlasov
6
Anton Heglas, NEKA
73 hlasov
7
Jozef Marec, NEKA
72 hlasov
8
Slavomír Kupka, SNS
70 hlasov
9
Michal Duraj, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
68 hlasov
10
Jozef Grapa, SMER-SD
63 hlasov
11
Milan Pišček, SNS
53 hlasov
12
Peter Strapáč, NEKA
52 hlasov
13
Drahomír Velička, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
50 hlasov
14
Viera Olbertová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
48 hlasov
15
František Kučák, SMER-SD
46 hlasov
16
Marcel Šulo, NEKA
46 hlasov
17
Marián Kubala, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
38 hlasov
18
Pavol Hečko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
33 hlasov
19
Andrea Šimurdová, NEKA
32 hlasov
20
Simeon Stančík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
32 hlasov
21
Ladislav Šimčisko, SMER-SD
29 hlasov
22
Ľubomír Golis, SNS
28 hlasov
23
Jozef Cech, SMER-SD
27 hlasov
24
Renáta Majchráková, NEKA
27 hlasov
25
Pavol Jedinák, ĽS Naše Slovensko
24 hlasov
26
Iveta Blahová, ĽS Naše Slovensko
23 hlasov
27
František Drozd, ĽS Naše Slovensko
22 hlasov
28
Martin Birka, NEKA
21 hlasov
29
Anton Varecha, SMER-SD
20 hlasov
30
Zdeněk Sikora, ĽS Naše Slovensko
18 hlasov
31
Pavol Rucek, ĽS Naše Slovensko
18 hlasov
32
Peter Kurňava, NEKA
17 hlasov
33
Juraj Hlavatý, SMER-SD
14 hlasov
34
Vladimír Malík, NaS - ns
12 hlasov
35
Marta Cyprichová, ŠANCA
12 hlasov
36
David Kulla, NEKA
12 hlasov
37
Martin Pavlík, NEKA
11 hlasov
38
Eleonóra Nekorancová, NEKA
10 hlasov
39
Jozef Balačin, NEKA
10 hlasov
40
Iveta Špaldoňová, SZS
9 hlasov
41
Dana Jantulíková, NEKA
9 hlasov
42
Patrik Špalek, SME RODINA - Boris Kollár
8 hlasov
43
Jozef Kajánek, KSS
7 hlasov
44
Marcel Seko, SME RODINA - Boris Kollár
7 hlasov
45
Rastislav Gajdoš, KSS
6 hlasov
46
Štefan Kompánek, NEKA
3 hlasov
47
Michal Balačin, NEKA
2 hlasov