vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Marian Kotleba ĽSNS
43,33%
Ján Lunter NEKA
36,67%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
16,67%
Igor Kašper NEKA
3,33%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
Miroslav Gálik NAS
Pavel Greksa NEKA
Martin Juhaniak NEKA
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH
Jozef Šimko NEKA
Milan Urbáni SMS

Volebná účasť

38,70
%
2017 1. kolo
19,79
%
2013 2. kolo
26,04
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 38,7%
2013 2. kolo 19,79%
2013 1. kolo 26,04%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Juhász, SMK-MKP
28 hlasov
2
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
24 hlasov
3
Ladislav Rigó, SMK-MKP
22 hlasov
4
Ferenc Auxt, SMK-MKP
18 hlasov
5
Aladár Bari, MOST - HÍD
10 hlasov
6
Vojtech Kökény, SRK
9 hlasov
7
Ján Lichanec, NEKA
8 hlasov
8
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
6 hlasov
9
Csaba Csízi, MOST - HÍD
6 hlasov
10
Jozef Šimko, NEKA
5 hlasov
11
Gejza Mede, NEKA
4 hlasov
12
Peter Mináč, SMER-SD
3 hlasov
13
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
2 hlasov
14
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
2 hlasov
15
Vojtech Szajkó, SRK
2 hlasov
16
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
17
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
18
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
19
Michal Bagačka, SMER-SD
2 hlasov
20
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
21
Ladislav Lang, MOST - HÍD
2 hlasov
22
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
23
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
1 hlasov
24
Stanislav Krahulec, NEKA
1 hlasov
25
Lukáš Kvietok, SMER-SD
1 hlasov
26
Vojtech Menyhárt, NEKA
1 hlasov
27
Dušan Hlinka, SMER-SD
1 hlasov
28
Katarína Moncoľová, NEKA
1 hlasov
29
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
30
Alena Pivovarčiová, NP
31
Aneta Vargicová, SNS
32
Martin Pliešovský, SNS
33
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
34
Miroslava Vargová, NEKA
35
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
36
Stanislava Zvarová, SMER-SD
37
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
38
Zdenek Očovan, NAJ
39
Roman Lebeda, NEKA
40
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
41
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
42
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
43
Róbert Čipka, KSS
44
Miroslava Grendelová, KSS
45
Anatolij Jefimov, KSS
46
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
47
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
48
Ivan Hazucha, SMER-SD
49
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko