vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
41,94%
Marian Kotleba ĽSNS
37,10%
Igor Kašper NEKA
12,90%
Martin Juhaniak NEKA
3,23%
Miroslav Gálik NAS
1,61%
Milan Urbáni SMS
1,61%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
1,61%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
Pavel Greksa NEKA
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH
Jozef Šimko NEKA

Volebná účasť

24,07
%
2017 1. kolo
31,32
%
2013 2. kolo
30,42
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 24,07%
2013 2. kolo 31,32%
2013 1. kolo 30,42%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Šimko, NEKA
30 hlasov
2
Michal Bagačka, SMER-SD
17 hlasov
3
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
14 hlasov
4
Ivan Hazucha, SMER-SD
14 hlasov
5
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
6
Lukáš Kvietok, SMER-SD
11 hlasov
7
Peter Mináč, SMER-SD
10 hlasov
8
Dušan Hlinka, SMER-SD
9 hlasov
9
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
10
Ladislav Rigó, SMK-MKP
9 hlasov
11
Miroslava Vargová, NEKA
8 hlasov
12
Peter Juhász, SMK-MKP
8 hlasov
13
Vojtech Kökény, SRK
7 hlasov
14
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
15
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
16
Katarína Moncoľová, NEKA
6 hlasov
17
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
6 hlasov
18
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
6 hlasov
19
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
20
Vojtech Szajkó, SRK
5 hlasov
21
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
5 hlasov
22
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
23
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
4 hlasov
24
Roman Lebeda, NEKA
4 hlasov
25
Stanislav Krahulec, NEKA
4 hlasov
26
Aneta Vargicová, SNS
4 hlasov
27
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
28
Ferenc Auxt, SMK-MKP
4 hlasov
29
Stanislava Zvarová, SMER-SD
4 hlasov
30
Ján Lichanec, NEKA
3 hlasov
31
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
3 hlasov
32
Csaba Csízi, MOST - HÍD
3 hlasov
33
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
3 hlasov
34
Alena Pivovarčiová, NP
3 hlasov
35
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
3 hlasov
36
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
37
Róbert Čipka, KSS
2 hlasov
38
Gejza Mede, NEKA
2 hlasov
39
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
40
Miroslava Grendelová, KSS
1 hlasov
41
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
1 hlasov
42
Aladár Bari, MOST - HÍD
1 hlasov
43
Ladislav Lang, MOST - HÍD
1 hlasov
44
Martin Pliešovský, SNS
1 hlasov
45
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
46
Anatolij Jefimov, KSS
1 hlasov
47
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
48
Vojtech Menyhárt, NEKA
49
Zdenek Očovan, NAJ