vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Juraj Blanár Smer-SD
61,82%
Erika Jurinová OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
23,64%
Anton Martvoň NEKA
7,27%
Marián Murín NEKA
3,64%
Ján Mikolaj SNS
1,82%
Peter Sagan ĽSNS
1,82%
Peter Cibulka NEKA
Kristián Hoffmann (odstúpil) SZS
Stanislav Pirošík KSS, VZDOR

Volebná účasť

42,63
%
2017 1. kolo
29,16
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 42,63%
2013 1. kolo 29,16%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Stanislav Rohoň, NEKA
25 hlasov
2
Tomáš Zanovit, NEKA
22 hlasov
3
Erika Cintulová, NEKA
19 hlasov
4
Zuzana Valocká, NEKA
15 hlasov
5
Peter Vons, NEKA
14 hlasov
6
František Výrostko, NEKA
14 hlasov
7
Róbert Ivaška, SMER-SD
13 hlasov
8
Imrich Žigo, NEKA
12 hlasov
9
Jozef Polko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
10
Tatiana Červeňová, SMER-SD
9 hlasov
11
Zdenko Kozák, SNS
9 hlasov
12
Stanislav Thomka, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
13
Peter Kašuba, NEKA
8 hlasov
14
Branislav Zacharides, NEKA
8 hlasov
15
Pavol Zemko, NEKA
8 hlasov
16
Marián Krivuš, NEKA
8 hlasov
17
Dana Šinálová, SNS
8 hlasov
18
Jarmila Rechtoríková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
19
Jaroslav Brzák, NEKA
5 hlasov
20
Katarína Tomášová, SMER-SD
5 hlasov
21
Marcel Maťovčík, NEKA
4 hlasov
22
Miroslav Mazúr, NEKA
4 hlasov
23
Eva Milučká, SNS
4 hlasov
24
Martin Hudec, SNS
4 hlasov
25
Vladimír Polakovič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
26
Slavomír Šuch, SMER-SD
4 hlasov
27
Mikuláš Knapp, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
28
Ivan Kendra, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
29
Jozef Petráš, SMER-SD
3 hlasov
30
Tomáš Jedinák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
31
Patrik Antal, NEKA
2 hlasov
32
Ivan Gondáš, SNS
2 hlasov
33
Jozef Krištoffy, MOST - HÍD
2 hlasov
34
Svetana Angelová, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
35
Štefan Balošák, SMER-SD
2 hlasov
36
Renáta Brveníková, DOMA DOBRE
2 hlasov
37
Dávid Marko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
38
Miroslav Herák, KSS
2 hlasov
39
Marek Straka, SMER-SD
2 hlasov
40
Vladimír Homola, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
41
Marián Fedor, SMER-SD
1 hlasov
42
Martin Čanády, SNS
1 hlasov
43
Milan Horňák, NEKA
1 hlasov
44
Miroslav Litvaj, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
45
Ján Burda, MOST - HÍD
1 hlasov
46
Martin Stankovianský, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
47
Dalibor Steindl, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
48
Alexander Velitš, VZDOR
1 hlasov
49
Peter Ďurica, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
50
Marek Belák, ĽS Naše Slovensko
51
Katarína Boková, ĽS Naše Slovensko
52
Zuzana Ficová, DOMA DOBRE
53
Dušan Kričko, ĽS Naše Slovensko
54
Marek Veverica, DOMA DOBRE