Kandidáti na predsedu VÚC

Juraj Blanár Smer-SD
61,82%
Erika Jurinová OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
23,64%
Anton Martvoň NEKA
7,27%
Marián Murín NEKA
3,64%
Ján Mikolaj SNS
1,82%
Peter Sagan ĽSNS
1,82%
Peter Cibulka NEKA
Kristián Hoffmann (odstúpil) SZS
Stanislav Pirošík KSS, VZDOR

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Stanislav Rohoň, NEKA
25 hlasov
2
Tomáš Zanovit, NEKA
22 hlasov
3
Erika Cintulová, NEKA
19 hlasov
4
Zuzana Valocká, NEKA
15 hlasov
5
Peter Vons, NEKA
14 hlasov
6
František Výrostko, NEKA
14 hlasov
7
Róbert Ivaška, SMER-SD
13 hlasov
8
Imrich Žigo, NEKA
12 hlasov
9
Jozef Polko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
10
Tatiana Červeňová, SMER-SD
9 hlasov
11
Zdenko Kozák, SNS
9 hlasov
12
Stanislav Thomka, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
13
Peter Kašuba, NEKA
8 hlasov
14
Branislav Zacharides, NEKA
8 hlasov
15
Pavol Zemko, NEKA
8 hlasov
16
Marián Krivuš, NEKA
8 hlasov
17
Dana Šinálová, SNS
8 hlasov
18
Jarmila Rechtoríková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
19
Jaroslav Brzák, NEKA
5 hlasov
20
Katarína Tomášová, SMER-SD
5 hlasov
21
Marcel Maťovčík, NEKA
4 hlasov
22
Miroslav Mazúr, NEKA
4 hlasov
23
Eva Milučká, SNS
4 hlasov
24
Martin Hudec, SNS
4 hlasov
25
Vladimír Polakovič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
26
Slavomír Šuch, SMER-SD
4 hlasov
27
Mikuláš Knapp, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
28
Ivan Kendra, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
29
Jozef Petráš, SMER-SD
3 hlasov
30
Tomáš Jedinák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
31
Patrik Antal, NEKA
2 hlasov
32
Ivan Gondáš, SNS
2 hlasov
33
Jozef Krištoffy, MOST - HÍD
2 hlasov
34
Svetana Angelová, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
35
Štefan Balošák, SMER-SD
2 hlasov
36
Renáta Brveníková, DOMA DOBRE
2 hlasov
37
Dávid Marko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
38
Miroslav Herák, KSS
2 hlasov
39
Marek Straka, SMER-SD
2 hlasov
40
Vladimír Homola, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
41
Marián Fedor, SMER-SD
1 hlasov
42
Martin Čanády, SNS
1 hlasov
43
Milan Horňák, NEKA
1 hlasov
44
Miroslav Litvaj, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
45
Ján Burda, MOST - HÍD
1 hlasov
46
Martin Stankovianský, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
47
Dalibor Steindl, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
48
Alexander Velitš, VZDOR
1 hlasov
49
Peter Ďurica, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
50
Marek Belák, ĽS Naše Slovensko
51
Katarína Boková, ĽS Naše Slovensko
52
Zuzana Ficová, DOMA DOBRE
53
Dušan Kričko, ĽS Naše Slovensko
54
Marek Veverica, DOMA DOBRE

Volebná účasť

42,63
%
2017 1. kolo
29,16
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 42,63%
2013 1. kolo 29,16%