vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
42,73%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
20,00%
Štefan Surmánek ĽSNS
13,64%
Róbert Bačinský NEKA
5,45%
Jarmila Tkáčová SNS
4,55%
Lukáš Sisák KSS
3,64%
Jozef Červenák RIS
2,73%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
2,73%
Jaroslav Džunko NEKA
1,82%
Rudolf Botka NP
0,91%
Vladislav Stanko NEKA
0,91%
Ján Struk SMS
0,91%
Jozef Bobík NEKA
Oliver Petrík JĽSS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

30,73
%
2017 1. kolo
9,50
%
2013 2. kolo
11,26
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 30,73%
2013 2. kolo 9,5%
2013 1. kolo 11,26%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Gabriel Böhm, NEKA
59 hlasov
2
Anetta Strýčková, NEKA
50 hlasov
3
Ján Serbin, NEKA
44 hlasov
4
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
42 hlasov
5
Roland Szabó, SMER-SD
26 hlasov
6
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
20 hlasov
7
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
20 hlasov
8
František Petro, SMER-SD
20 hlasov
9
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
19 hlasov
10
László Köteles, SMK-MKP
18 hlasov
11
Csaba Simkó, SMK-MKP
14 hlasov
12
Slavomír Borovský, DS
13 hlasov
13
Mária Lacková, NEKA
12 hlasov
14
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
15
Miloš Barcal, NEKA
10 hlasov
16
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
10 hlasov
17
Jarmila Vaňová, ŠKV
9 hlasov
18
Ondrej Bernát, SMER-SD
9 hlasov
19
Ivan Hriczko, ŠKV
7 hlasov
20
Anton Medvec, NEKA
7 hlasov
21
Július Pelegrin, NEKA
6 hlasov
22
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
23
István Zachariaš, SMK-MKP
6 hlasov
24
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
5 hlasov
25
Július Begala, NEKA
5 hlasov
26
Tibor Bráz, NEKA
5 hlasov
27
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
28
Michal Rečka, SMER-SD
5 hlasov
29
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
30
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
5 hlasov
31
Július Beluscsák, NEKA
4 hlasov
32
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
33
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
34
Peter Derevjaník, SMER-SD
4 hlasov
35
Ervín Kompuš, NAJ
4 hlasov
36
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
4 hlasov
37
Ladislav Vojtko, KSS
4 hlasov
38
Ján Kokarda, NEKA
3 hlasov
39
Vojtech Farkaš, NEKA
3 hlasov
40
Alexander Horváth, MOST - HÍD
3 hlasov
41
Slavomír Horváth, SNS
3 hlasov
42
Anton Király, SMK-MKP
3 hlasov
43
Peter Seman, KSS
2 hlasov
44
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
2 hlasov
45
Alexander Képes, SMK-MKP
2 hlasov
46
Pavol Lehotský, NEKA
2 hlasov
47
Martina Dutková, NEKA
2 hlasov
48
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
2 hlasov
49
Rudolf Varga, VZDOR
2 hlasov
50
Mária Dulovičová, NEKA
1 hlasov
51
Erika Zámboriová, ŠKV
1 hlasov
52
Tomáš Suchý, ŠANCA
1 hlasov
53
Vlastimil Lakatoš, NEKA
1 hlasov
54
Jozef Krešák, ŠANCA
1 hlasov
55
Elena Fialková, MOST - HÍD
1 hlasov
56
Augustín Köteles, NAJ
1 hlasov
57
Monika Gergelová, SNS
1 hlasov
58
Jozef Hric, KSS
59
Gábor Szalay, SMK-MKP
60
Attila Oravecz, MOST - HÍD
61
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
62
Tamás Iván, SMK-MKP
63
Peter Kocai, NAJ
64
Ján Horváth, NEKA
65
Radoslav Hodor, NEKA
66
Július Grulyo, NEKA