vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
48,19%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
37,35%
Jarmila Tkáčová SNS
7,23%
Róbert Bačinský NEKA
2,41%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
2,41%
Vladislav Stanko NEKA
1,20%
Štefan Surmánek ĽSNS
1,20%
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Oliver Petrík JĽSS
Lukáš Sisák KSS
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

24,03
%
2017 1. kolo
7,22
%
2013 2. kolo
11,69
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 24,03%
2013 2. kolo 7,22%
2013 1. kolo 11,69%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Serbin, NEKA
30 hlasov
2
Ondrej Bernát, SMER-SD
23 hlasov
3
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
19 hlasov
4
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
5
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
16 hlasov
6
Anetta Strýčková, NEKA
14 hlasov
7
Monika Gergelová, SNS
14 hlasov
8
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
9
Peter Derevjaník, SMER-SD
13 hlasov
10
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
11
Slavomír Horváth, SNS
12 hlasov
12
Anton Medvec, NEKA
10 hlasov
13
Július Begala, NEKA
10 hlasov
14
Jarmila Vaňová, ŠKV
9 hlasov
15
Vlastimil Lakatoš, NEKA
9 hlasov
16
Ivan Hriczko, ŠKV
9 hlasov
17
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
18
Mária Lacková, NEKA
8 hlasov
19
Mária Dulovičová, NEKA
8 hlasov
20
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
21
František Petro, SMER-SD
7 hlasov
22
Ján Kokarda, NEKA
7 hlasov
23
Gabriel Böhm, NEKA
7 hlasov
24
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
25
Erika Zámboriová, ŠKV
6 hlasov
26
Július Beluscsák, NEKA
6 hlasov
27
Martina Dutková, NEKA
6 hlasov
28
Michal Rečka, SMER-SD
5 hlasov
29
Ladislav Vojtko, KSS
5 hlasov
30
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
4 hlasov
31
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
32
Rudolf Varga, VZDOR
4 hlasov
33
Július Pelegrin, NEKA
4 hlasov
34
Vojtech Farkaš, NEKA
4 hlasov
35
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
4 hlasov
36
Pavol Lehotský, NEKA
4 hlasov
37
Radoslav Hodor, NEKA
4 hlasov
38
Tamás Iván, SMK-MKP
3 hlasov
39
Jozef Hric, KSS
3 hlasov
40
Ján Horváth, NEKA
3 hlasov
41
Miloš Barcal, NEKA
3 hlasov
42
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
3 hlasov
43
Slavomír Borovský, DS
3 hlasov
44
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
45
Peter Kocai, NAJ
3 hlasov
46
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
3 hlasov
47
Peter Seman, KSS
3 hlasov
48
István Zachariaš, SMK-MKP
3 hlasov
49
Alexander Horváth, MOST - HÍD
2 hlasov
50
Elena Fialková, MOST - HÍD
2 hlasov
51
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
2 hlasov
52
László Köteles, SMK-MKP
2 hlasov
53
Roland Szabó, SMER-SD
2 hlasov
54
Anton Király, SMK-MKP
2 hlasov
55
Alexander Képes, SMK-MKP
2 hlasov
56
Tomáš Suchý, ŠANCA
1 hlasov
57
Ervín Kompuš, NAJ
1 hlasov
58
Tibor Bráz, NEKA
1 hlasov
59
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
1 hlasov
60
Jozef Krešák, ŠANCA
1 hlasov
61
Attila Oravecz, MOST - HÍD
1 hlasov
62
Csaba Simkó, SMK-MKP
1 hlasov
63
Augustín Köteles, NAJ
1 hlasov
64
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
65
Július Grulyo, NEKA
66
Gábor Szalay, SMK-MKP