Kandidáti na predsedu VÚC

Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
48,19%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
37,35%
Jarmila Tkáčová SNS
7,23%
Róbert Bačinský NEKA
2,41%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
2,41%
Vladislav Stanko NEKA
1,20%
Štefan Surmánek ĽSNS
1,20%
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Oliver Petrík JĽSS
Lukáš Sisák KSS
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Serbin, NEKA
30 hlasov
2
Ondrej Bernát, SMER-SD
23 hlasov
3
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
19 hlasov
4
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
5
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
16 hlasov
6
Anetta Strýčková, NEKA
14 hlasov
7
Monika Gergelová, SNS
14 hlasov
8
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
9
Peter Derevjaník, SMER-SD
13 hlasov
10
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
11
Slavomír Horváth, SNS
12 hlasov
12
Anton Medvec, NEKA
10 hlasov
13
Július Begala, NEKA
10 hlasov
14
Jarmila Vaňová, ŠKV
9 hlasov
15
Vlastimil Lakatoš, NEKA
9 hlasov
16
Ivan Hriczko, ŠKV
9 hlasov
17
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
18
Mária Lacková, NEKA
8 hlasov
19
Mária Dulovičová, NEKA
8 hlasov
20
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
21
František Petro, SMER-SD
7 hlasov
22
Ján Kokarda, NEKA
7 hlasov
23
Gabriel Böhm, NEKA
7 hlasov
24
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
25
Erika Zámboriová, ŠKV
6 hlasov
26
Július Beluscsák, NEKA
6 hlasov
27
Martina Dutková, NEKA
6 hlasov
28
Michal Rečka, SMER-SD
5 hlasov
29
Ladislav Vojtko, KSS
5 hlasov
30
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
4 hlasov
31
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
32
Rudolf Varga, VZDOR
4 hlasov
33
Július Pelegrin, NEKA
4 hlasov
34
Vojtech Farkaš, NEKA
4 hlasov
35
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
4 hlasov
36
Pavol Lehotský, NEKA
4 hlasov
37
Radoslav Hodor, NEKA
4 hlasov
38
Tamás Iván, SMK-MKP
3 hlasov
39
Jozef Hric, KSS
3 hlasov
40
Ján Horváth, NEKA
3 hlasov
41
Miloš Barcal, NEKA
3 hlasov
42
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
3 hlasov
43
Slavomír Borovský, DS
3 hlasov
44
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
45
Peter Kocai, NAJ
3 hlasov
46
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
3 hlasov
47
Peter Seman, KSS
3 hlasov
48
István Zachariaš, SMK-MKP
3 hlasov
49
Alexander Horváth, MOST - HÍD
2 hlasov
50
Elena Fialková, MOST - HÍD
2 hlasov
51
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
2 hlasov
52
László Köteles, SMK-MKP
2 hlasov
53
Roland Szabó, SMER-SD
2 hlasov
54
Anton Király, SMK-MKP
2 hlasov
55
Alexander Képes, SMK-MKP
2 hlasov
56
Tomáš Suchý, ŠANCA
1 hlasov
57
Ervín Kompuš, NAJ
1 hlasov
58
Tibor Bráz, NEKA
1 hlasov
59
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
1 hlasov
60
Jozef Krešák, ŠANCA
1 hlasov
61
Attila Oravecz, MOST - HÍD
1 hlasov
62
Csaba Simkó, SMK-MKP
1 hlasov
63
Augustín Köteles, NAJ
1 hlasov
64
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
65
Július Grulyo, NEKA
66
Gábor Szalay, SMK-MKP

Volebná účasť

24,03
%
2017 1. kolo
7,22
%
2013 2. kolo
11,69
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 24,03%
2013 2. kolo 7,22%
2013 1. kolo 11,69%