Kandidáti na predsedu VÚC

Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
48,48%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
30,30%
Jarmila Tkáčová SNS
13,64%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
3,03%
Oliver Petrík JĽSS
1,52%
Štefan Surmánek ĽSNS
1,52%
Adam Šepetka NAJ
1,52%
Róbert Bačinský NEKA
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Lukáš Sisák KSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
31 hlasov
2
Erika Zámboriová, ŠKV
24 hlasov
3
Ján Kokarda, NEKA
19 hlasov
4
Vojtech Farkaš, NEKA
17 hlasov
5
Radoslav Hodor, NEKA
15 hlasov
6
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
7
Jarmila Vaňová, ŠKV
15 hlasov
8
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
9
Michal Rečka, SMER-SD
14 hlasov
10
Miloš Barcal, NEKA
13 hlasov
11
Monika Gergelová, SNS
13 hlasov
12
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
13
Slavomír Horváth, SNS
11 hlasov
14
František Petro, SMER-SD
11 hlasov
15
Martina Dutková, NEKA
9 hlasov
16
Ján Serbin, NEKA
7 hlasov
17
Pavol Lehotský, NEKA
6 hlasov
18
Mária Dulovičová, NEKA
5 hlasov
19
Ladislav Vojtko, KSS
5 hlasov
20
Vlastimil Lakatoš, NEKA
4 hlasov
21
Peter Derevjaník, SMER-SD
4 hlasov
22
Mária Lacková, NEKA
4 hlasov
23
Anton Medvec, NEKA
4 hlasov
24
Ondrej Bernát, SMER-SD
3 hlasov
25
Alexander Képes, SMK-MKP
3 hlasov
26
Anetta Strýčková, NEKA
3 hlasov
27
Ivan Hriczko, ŠKV
2 hlasov
28
Július Pelegrin, NEKA
2 hlasov
29
Jozef Krešák, ŠANCA
2 hlasov
30
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
31
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
2 hlasov
32
Elena Fialková, MOST - HÍD
2 hlasov
33
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
2 hlasov
34
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
1 hlasov
35
Augustín Köteles, NAJ
1 hlasov
36
László Köteles, SMK-MKP
1 hlasov
37
Tamás Iván, SMK-MKP
1 hlasov
38
Ján Horváth, NEKA
1 hlasov
39
Slavomír Borovský, DS
1 hlasov
40
Anton Király, SMK-MKP
1 hlasov
41
Gabriel Böhm, NEKA
1 hlasov
42
Július Beluscsák, NEKA
1 hlasov
43
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
44
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
1 hlasov
45
Peter Seman, KSS
1 hlasov
46
Tomáš Suchý, ŠANCA
1 hlasov
47
Gábor Szalay, SMK-MKP
1 hlasov
48
Rudolf Varga, VZDOR
1 hlasov
49
István Zachariaš, SMK-MKP
1 hlasov
50
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
51
Attila Oravecz, MOST - HÍD
52
Csaba Simkó, SMK-MKP
53
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
54
Ervín Kompuš, NAJ
55
Peter Kocai, NAJ
56
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
57
Jozef Hric, KSS
58
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
59
Július Begala, NEKA
60
Tibor Bráz, NEKA
61
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
62
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
63
Július Grulyo, NEKA
64
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
65
Alexander Horváth, MOST - HÍD
66
Roland Szabó, SMER-SD

Volebná účasť

27,68
%
2017 1. kolo
14,05
%
2013 2. kolo
16,40
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 27,68%
2013 2. kolo 14,05%
2013 1. kolo 16,40%