vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
39,39%
Igor Kašper NEKA
15,15%
Marian Kotleba ĽSNS
15,15%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
12,12%
Milan Urbáni SMS
9,09%
Alena Piovarčiová NP
6,06%
Martin Juhaniak NEKA
3,03%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
Miroslav Gálik NAS
Pavel Greksa NEKA
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Znenek Očovan NAJ
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH
Jozef Šimko NEKA

Volebná účasť

32,32
%
2017 1. kolo
11,90
%
2013 2. kolo
27,83
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 32,32%
2013 2. kolo 11,9%
2013 1. kolo 27,83%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ferenc Auxt, SMK-MKP
48 hlasov
2
Peter Juhász, SMK-MKP
40 hlasov
3
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
38 hlasov
4
Jozef Šimko, NEKA
28 hlasov
5
Ladislav Rigó, SMK-MKP
24 hlasov
6
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
9 hlasov
7
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
9 hlasov
8
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
8 hlasov
9
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
10
Vojtech Kökény, SRK
6 hlasov
11
Vojtech Szajkó, SRK
6 hlasov
12
Ladislav Lang, MOST - HÍD
5 hlasov
13
Csaba Csízi, MOST - HÍD
4 hlasov
14
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
15
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
4 hlasov
16
Vojtech Menyhárt, NEKA
3 hlasov
17
Katarína Moncoľová, NEKA
3 hlasov
18
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
3 hlasov
19
Miroslava Vargová, NEKA
2 hlasov
20
Aneta Vargicová, SNS
2 hlasov
21
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
2 hlasov
22
Ivan Hazucha, SMER-SD
2 hlasov
23
Miroslava Grendelová, KSS
2 hlasov
24
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
25
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
26
Michal Bagačka, SMER-SD
2 hlasov
27
Aladár Bari, MOST - HÍD
1 hlasov
28
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
29
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
30
Peter Mináč, SMER-SD
1 hlasov
31
Róbert Čipka, KSS
1 hlasov
32
Gejza Mede, NEKA
1 hlasov
33
Ján Lichanec, NEKA
1 hlasov
34
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
35
Roman Lebeda, NEKA
1 hlasov
36
Zdenek Očovan, NAJ
37
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
38
Alena Pivovarčiová, NP
39
Martin Pliešovský, SNS
40
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
41
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
42
Lukáš Kvietok, SMER-SD
43
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
44
Stanislav Krahulec, NEKA
45
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
46
Anatolij Jefimov, KSS
47
Dušan Hlinka, SMER-SD
48
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
49
Stanislava Zvarová, SMER-SD