Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
52,54%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
30,51%
Jarmila Tkáčová SNS
6,78%
Róbert Bačinský NEKA
3,39%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
3,39%
Jaroslav Džunko NEKA
1,69%
Oliver Petrík JĽSS
1,69%
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Lukáš Sisák KSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Štefan Surmánek ĽSNS
Adam Šepetka NAJ

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Michal Rečka, SMER-SD
23 hlasov
2
Erika Zámboriová, ŠKV
22 hlasov
3
František Petro, SMER-SD
21 hlasov
4
Ladislav Vojtko, KSS
18 hlasov
5
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
6
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
7
Slavomír Horváth, SNS
14 hlasov
8
Peter Derevjaník, SMER-SD
13 hlasov
9
Ondrej Bernát, SMER-SD
8 hlasov
10
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
11
Pavol Lehotský, NEKA
7 hlasov
12
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
13
Radoslav Hodor, NEKA
5 hlasov
14
Vojtech Farkaš, NEKA
5 hlasov
15
Martina Dutková, NEKA
5 hlasov
16
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
17
Ján Serbin, NEKA
5 hlasov
18
Mária Dulovičová, NEKA
5 hlasov
19
Mária Lacková, NEKA
5 hlasov
20
Július Begala, NEKA
4 hlasov
21
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
22
Ján Kokarda, NEKA
4 hlasov
23
Jarmila Vaňová, ŠKV
4 hlasov
24
Monika Gergelová, SNS
4 hlasov
25
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
26
Miloš Barcal, NEKA
3 hlasov
27
Peter Seman, KSS
3 hlasov
28
Anton Medvec, NEKA
3 hlasov
29
Ivan Hriczko, ŠKV
3 hlasov
30
Slavomír Borovský, DS
2 hlasov
31
Alexander Képes, SMK-MKP
2 hlasov
32
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
33
Július Pelegrin, NEKA
2 hlasov
34
Roland Szabó, SMER-SD
2 hlasov
35
Tomáš Suchý, ŠANCA
1 hlasov
36
Gábor Szalay, SMK-MKP
1 hlasov
37
István Zachariaš, SMK-MKP
1 hlasov
38
Anetta Strýčková, NEKA
1 hlasov
39
Vlastimil Lakatoš, NEKA
1 hlasov
40
László Köteles, SMK-MKP
1 hlasov
41
Gabriel Böhm, NEKA
1 hlasov
42
Anton Király, SMK-MKP
1 hlasov
43
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
44
Tibor Bráz, NEKA
1 hlasov
45
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
1 hlasov
46
Alexander Horváth, MOST - HÍD
1 hlasov
47
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
48
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
1 hlasov
49
Jozef Krešák, ŠANCA
50
Csaba Simkó, SMK-MKP
51
Attila Oravecz, MOST - HÍD
52
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
53
Július Beluscsák, NEKA
54
Augustín Köteles, NAJ
55
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
56
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
57
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
58
Elena Fialková, MOST - HÍD
59
Július Grulyo, NEKA
60
Ján Horváth, NEKA
61
Jozef Hric, KSS
62
Tamás Iván, SMK-MKP
63
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
64
Peter Kocai, NAJ
65
Ervín Kompuš, NAJ
66
Rudolf Varga, VZDOR

Volebná účasť

26,83
%
2017 1. kolo
22,96
%
2013 2. kolo
21,73
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 26,83%
2013 2. kolo 22,96%
2013 1. kolo 21,73%