vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
53,85%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
26,15%
Jarmila Tkáčová SNS
7,69%
Róbert Bačinský NEKA
6,15%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
3,08%
Vladislav Stanko NEKA
1,54%
Štefan Surmánek ĽSNS
1,54%
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Oliver Petrík JĽSS
Lukáš Sisák KSS
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

17,74
%
2017 1. kolo
7,97
%
2013 2. kolo
14,08
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 17,74%
2013 2. kolo 7,97%
2013 1. kolo 14,08%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Kokarda, NEKA
24 hlasov
2
Ján Serbin, NEKA
19 hlasov
3
Miloš Barcal, NEKA
19 hlasov
4
Michal Rečka, SMER-SD
15 hlasov
5
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
6
Radoslav Hodor, NEKA
13 hlasov
7
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
8
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
9
Anton Medvec, NEKA
11 hlasov
10
Erika Zámboriová, ŠKV
10 hlasov
11
Martina Dutková, NEKA
9 hlasov
12
Vlastimil Lakatoš, NEKA
9 hlasov
13
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
14
Vojtech Farkaš, NEKA
9 hlasov
15
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
8 hlasov
16
Mária Dulovičová, NEKA
8 hlasov
17
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
18
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
19
Ivan Hriczko, ŠKV
8 hlasov
20
Slavomír Borovský, DS
7 hlasov
21
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
22
František Petro, SMER-SD
7 hlasov
23
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
24
Gabriel Böhm, NEKA
6 hlasov
25
Pavol Lehotský, NEKA
6 hlasov
26
Slavomír Horváth, SNS
5 hlasov
27
Peter Derevjaník, SMER-SD
5 hlasov
28
Július Begala, NEKA
5 hlasov
29
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
30
Jarmila Vaňová, ŠKV
4 hlasov
31
Tomáš Suchý, ŠANCA
4 hlasov
32
Monika Gergelová, SNS
4 hlasov
33
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
4 hlasov
34
Elena Fialková, MOST - HÍD
3 hlasov
35
Rudolf Varga, VZDOR
3 hlasov
36
Július Beluscsák, NEKA
3 hlasov
37
Ondrej Bernát, SMER-SD
3 hlasov
38
Mária Lacková, NEKA
2 hlasov
39
Roland Szabó, SMER-SD
2 hlasov
40
Július Pelegrin, NEKA
2 hlasov
41
Jozef Hric, KSS
2 hlasov
42
Ladislav Vojtko, KSS
2 hlasov
43
Peter Seman, KSS
2 hlasov
44
Alexander Képes, SMK-MKP
1 hlasov
45
Attila Oravecz, MOST - HÍD
1 hlasov
46
István Zachariaš, SMK-MKP
1 hlasov
47
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
1 hlasov
48
Tibor Bráz, NEKA
1 hlasov
49
Peter Kocai, NAJ
1 hlasov
50
Ján Horváth, NEKA
1 hlasov
51
Anetta Strýčková, NEKA
1 hlasov
52
Alexander Horváth, MOST - HÍD
1 hlasov
53
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
54
Csaba Simkó, SMK-MKP
55
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
56
Jozef Krešák, ŠANCA
57
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
58
László Köteles, SMK-MKP
59
Július Grulyo, NEKA
60
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
61
Augustín Köteles, NAJ
62
Tamás Iván, SMK-MKP
63
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
64
Anton Király, SMK-MKP
65
Ervín Kompuš, NAJ
66
Gábor Szalay, SMK-MKP