vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Erika Jurinová OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
49,17%
Juraj Blanár Smer-SD
28,18%
Peter Sagan ĽSNS
12,15%
Marián Murín NEKA
7,18%
Anton Martvoň NEKA
2,21%
Peter Cibulka NEKA
0,55%
Ján Mikolaj SNS
0,55%
Kristián Hoffmann (odstúpil) SZS
Stanislav Pirošík KSS, VZDOR

Volebná účasť

44,07
%
2017 1. kolo
31,86
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 44,07%
2013 1. kolo 31,86%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Erika Cintulová, NEKA
112 hlasov
2
Tomáš Jedinák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
59 hlasov
3
Dávid Marko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
56 hlasov
4
Marek Straka, SMER-SD
50 hlasov
5
Milan Horňák, NEKA
41 hlasov
6
Peter Vons, NEKA
34 hlasov
7
Jarmila Rechtoríková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
32 hlasov
8
Katarína Tomášová, SMER-SD
32 hlasov
9
Marek Belák, ĽS Naše Slovensko
27 hlasov
10
Marcel Maťovčík, NEKA
26 hlasov
11
Tomáš Zanovit, NEKA
26 hlasov
12
Vladimír Polakovič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
23 hlasov
13
Tatiana Červeňová, SMER-SD
23 hlasov
14
Stanislav Thomka, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
22 hlasov
15
Peter Kašuba, NEKA
21 hlasov
16
Ivan Kendra, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
21 hlasov
17
Imrich Žigo, NEKA
19 hlasov
18
Jozef Polko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
18 hlasov
19
Vladimír Homola, ĽS Naše Slovensko
17 hlasov
20
Dušan Kričko, ĽS Naše Slovensko
17 hlasov
21
Svetana Angelová, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
22
Miroslav Litvaj, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
23
Katarína Boková, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
24
Peter Ďurica, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
25
Marián Krivuš, NEKA
12 hlasov
26
Jaroslav Brzák, NEKA
12 hlasov
27
František Výrostko, NEKA
12 hlasov
28
Róbert Ivaška, SMER-SD
12 hlasov
29
Martin Stankovianský, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
30
Miroslav Mazúr, NEKA
11 hlasov
31
Slavomír Šuch, SMER-SD
11 hlasov
32
Marián Fedor, SMER-SD
10 hlasov
33
Patrik Antal, NEKA
10 hlasov
34
Branislav Zacharides, NEKA
10 hlasov
35
Jozef Petráš, SMER-SD
9 hlasov
36
Zuzana Valocká, NEKA
9 hlasov
37
Mikuláš Knapp, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
38
Stanislav Rohoň, NEKA
7 hlasov
39
Zdenko Kozák, SNS
6 hlasov
40
Štefan Balošák, SMER-SD
5 hlasov
41
Pavol Zemko, NEKA
5 hlasov
42
Martin Hudec, SNS
4 hlasov
43
Marek Veverica, DOMA DOBRE
4 hlasov
44
Miroslav Herák, KSS
3 hlasov
45
Zuzana Ficová, DOMA DOBRE
3 hlasov
46
Dalibor Steindl, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasov
47
Alexander Velitš, VZDOR
2 hlasov
48
Eva Milučká, SNS
2 hlasov
49
Ivan Gondáš, SNS
2 hlasov
50
Renáta Brveníková, DOMA DOBRE
2 hlasov
51
Ján Burda, MOST - HÍD
2 hlasov
52
Dana Šinálová, SNS
1 hlasov
53
Jozef Krištoffy, MOST - HÍD
1 hlasov
54
Martin Čanády, SNS