vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Jozef Viskupič ZZ, OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
52,37%
Tibor Mikuš NEKA
39,04%
Márius Novák NP
3,60%
Jaroslav Cehlárik NEKA
3,07%
József Berényi SMK
1,58%
Konrád Rigó Most-Híd
0,35%

Volebná účasť

23,85
%
2017 1. kolo
14,41
%
2013 2. kolo
15,01
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 23,85%
2013 2. kolo 14,41%
2013 1. kolo 15,01%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
František Tahotný, NEKA
457 hlasov
2
Igor Puobiš, SMER-SD
437 hlasov
3
Jozef Bolješik, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
309 hlasov
4
Alan Suchánek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
265 hlasov
5
Remo Cicutto, NEKA
231 hlasov
6
Lucia Drábiková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
204 hlasov
7
Iveta Babičová, NEKA
173 hlasov
8
Marek Fořt, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
169 hlasov
9
Zuzana Komárková, SMER-SD
155 hlasov
10
Peter Ottinger, NEKA
151 hlasov
11
Milan Gajdoš, SMER-SD
144 hlasov
12
Martin Beluský, ĽS Naše Slovensko
134 hlasov
13
Ján Horváth, SMER-SD
110 hlasov
14
Stanislav Drobný, ĽS Naše Slovensko
109 hlasov
15
Vladislav Krasický, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
109 hlasov
16
Michal Fiala, NEKA
96 hlasov
17
Irena Sklenárová, ĽS Naše Slovensko
92 hlasov
18
Jozef Drahovský, NEKA
92 hlasov
19
Miroslav Juriš, ĽS Naše Slovensko
90 hlasov
20
Martin Valo, NEKA
84 hlasov
21
Martin Cifra, NEKA
80 hlasov
22
Peter Jančovič, NEKA
80 hlasov
23
Pavol Paulovič, NEKA
79 hlasov
24
Renáta Hartling Oravcová, ĽS Naše Slovensko
76 hlasov
25
Denisa Bartošová, NEKA
71 hlasov
26
Lívia Gregoričková, SME RODINA - Boris Kollár
57 hlasov
27
Magdaléna Kuciaňová, SNS
53 hlasov
28
Dalibor Kuciaň, SNS
51 hlasov
29
Ľubica Holecová, SZS
43 hlasov
30
Ján Bzdúšek, SME RODINA - Boris Kollár
37 hlasov
31
Peter Tremboš, NEKA
34 hlasov
32
Miroslav Sluka, SNS
34 hlasov
33
Milan Vozár, SNS
30 hlasov
34
Marián Dóczy, NEKA
28 hlasov
35
Ján Forgáč, SNS
27 hlasov
36
Michal Hynek, SME RODINA - Boris Kollár
24 hlasov
37
Márius Novák, NP
17 hlasov
38
Alexej Rymarenko, NP
15 hlasov