Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Struk SMS
32,30%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
23,89%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
18,14%
Štefan Surmánek ĽSNS
6,64%
Jozef Bobík NEKA
4,87%
Róbert Bačinský NEKA
3,10%
Jozef Červenák RIS
2,21%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
2,21%
Oliver Petrík JĽSS
2,21%
Jaroslav Džunko NEKA
1,33%
Vladislav Stanko NEKA
1,33%
Rudolf Botka NP
0,44%
Lukáš Sisák KSS
0,44%
Adam Šepetka NAJ
0,44%
Jarmila Tkáčová SNS
0,44%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ildikó Vargová, ŠKV
193 hlasov
2
Marek Švingál, ŠKV
188 hlasov
3
Bohuš Jakuboc, ŠKV
186 hlasov
4
Viliam Zahorčák, SMER-SD
184 hlasov
5
Dušan Goda, NEKA
183 hlasov
6
Marián Nistor, ŠKV
177 hlasov
7
Branislav Sijka, NEKA
175 hlasov
8
Emil Ďurovčík, SMER-SD
155 hlasov
9
Emil Čurma, SNS
28 hlasov
10
Jana Cibereová, SMER-SD
20 hlasov
11
Peter Sabol, SNS
17 hlasov
12
Milan Potocký, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
13
František Džuppa, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
14
Pavol Kuchta, SMER-SD
15 hlasov
15
Ján Mihalečko, SMER-SD
15 hlasov
16
Michal Stričík, ŠKV
14 hlasov
17
Richard Želinský, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
18
Valéria Eľková, NEKA
12 hlasov
19
Milan Kaplan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
20
František Farkaš, SMER-SD
11 hlasov
21
Slavko Pavolko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
22
Nikoleta Borzová, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
23
Vladimír Tomko, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
24
Július Stanko, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
25
Marko Hami, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
26
Martin Ivan, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
27
Stanislav Gaľa, ŠKV
8 hlasov
28
Matej Šarocký, ŠANCA
8 hlasov
29
Jozef Bobík, NEKA
8 hlasov
30
Patrik Magdoško, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
31
Jozef Sokologorský, SMER-SD
6 hlasov
32
Erik Sibal, NEKA
6 hlasov
33
Jozef Onda, NAJ
6 hlasov
34
Juraj Jevin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
35
Jaroslav Vaľo, SNS
5 hlasov
36
Milan Michalič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
37
Peter Badida, VZDOR
5 hlasov
38
Timea Sotáková, SMER-SD
4 hlasov
39
Attila Lukáč, NÁRODNÁ KOALÍCIA
4 hlasov
40
Viliam Brandis, NAJ
4 hlasov
41
Radoslav Osif, JEDNOTA-ĽSS
3 hlasov
42
Lukáš Pažinka, NEKA
3 hlasov
43
Klára Lakatosová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
44
Edita Jonyová, JEDNOTA-ĽSS
3 hlasov
45
Jozef Jambor, NAJ
3 hlasov
46
Ľuboslav Chvasta, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasov
47
Ľubomír Husnaj, JEDNOTA-ĽSS
3 hlasov
48
Iveta Golmicová, ŠANCA
3 hlasov
49
Peter Borza, SNS
3 hlasov
50
Ľudovít Adam, NEKA
3 hlasov
51
Miroslav Šimko, SNS
3 hlasov
52
Pavol Valko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
53
Peter Malík, SNS
2 hlasov
54
Gabriel Timko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
55
Mária Bálintová, MOST - HÍD
2 hlasov
56
Radoslav Smutný, SP
2 hlasov
57
Marián Markovič, ŠKV
2 hlasov
58
Marek Misár, NAJ
2 hlasov
59
Oliver Petrík, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
60
Ján Potocký, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
61
Karol Pavelka, SNS
1 hlasov
62
Ján Viselka, NEKA
1 hlasov
63
Ondrej Golas, NEKA
1 hlasov
64
Juraj Ircha, Demokrati Slovenska
1 hlasov
65
Mária Vargová, MOST - HÍD
1 hlasov
66
Tibor Varga, SMK-MKP
1 hlasov
67
Mikuláš Kiš, NAJ
1 hlasov
68
Peter Jakab, MOST - HÍD
1 hlasov
69
Marta Hermannová, NAJ
70
Peter Horňák, DS
71
Eduard Karšňák, Demokrati Slovenska
72
Martin Magura, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
73
Milan Barančík, ÚSVIT
74
Oskar Szabo, SZS

Volebná účasť

46,72
%
2017 1. kolo
30,85
%
2013 2. kolo
39,08
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 46,72%
2013 2. kolo 30,85%
2013 1. kolo 39,08%