vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica Most-Híd, SNS, Smer-SD
40,56%
Ján Greššo DS, Šanca, OKS, NOVA, KDH, OĽaNO, SaS
22,38%
Peter Oremus NEKA
17,73%
Milan Uhrík ĽSNS
16,16%
Renáta Kolenčíková NEKA
1,66%
Iván Farkas SMK
0,74%
Ján Marko NP
0,60%
Ľászló Hajdu MKDA
0,18%

Volebná účasť

28,99
%
2017 1. kolo
15,99
%
2013 2. kolo
25,03
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 28,99%
2013 2. kolo 15,99%
2013 1. kolo 25,03%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Helena Kováčová, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
1327 hlasov
2
Peter Oremus, NEKA
543 hlasov
3
Ján Greššo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
512 hlasov
4
Jozef Dvonč, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
511 hlasov
5
Ivan Michna, NEKA
492 hlasov
6
Eva Antošová, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
328 hlasov
7
Daniel Hecht, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
292 hlasov
8
Milan Uhrík, ĽS Naše Slovensko
286 hlasov
9
Ján Vančo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
281 hlasov
10
Marek Illéš, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
266 hlasov
11
Anna Šmehilová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
263 hlasov
12
Daniel Balko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
262 hlasov
13
Lýdia Pilková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
260 hlasov
14
Ondrej Šedivý, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
254 hlasov
15
Erik Lajtman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
250 hlasov
16
Miloslav Hatala, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
247 hlasov
17
Ľubomír Moravčík, NEKA
245 hlasov
18
Tomáš Galbavý, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
244 hlasov
19
Dominika Tekeliová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
237 hlasov
20
Štefan Korman, NEKA
233 hlasov
21
Mário Dinga, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
231 hlasov
22
Miloš Dovičovič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
222 hlasov
23
Róbert Bakyta, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
199 hlasov
24
Juraj Buzinkai, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
198 hlasov
25
Juraj Horváth, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
196 hlasov
26
Radoslav Pavelka, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
189 hlasov
27
Lukáš Čelinák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
183 hlasov
28
Peter Bulla, NEKA
169 hlasov
29
Lenka Gažová, ĽS Naše Slovensko
162 hlasov
30
Ladislav Blaško, ĽS Naše Slovensko
156 hlasov
31
Janka Buršáková, NEKA
155 hlasov
32
Miroslav Tvrdoň, NEKA
150 hlasov
33
Juraj Gajdoš, ĽS Naše Slovensko
146 hlasov
34
Vladimír Špánik, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
143 hlasov
35
Štefan Štefek, NEKA
140 hlasov
36
Peter Karas, ĽS Naše Slovensko
139 hlasov
37
Ján Kecskés, ĽS Naše Slovensko
136 hlasov
38
Monika Pňačeková, ĽS Naše Slovensko
135 hlasov
39
Samuel Šimko, ĽS Naše Slovensko
133 hlasov
40
Renáta Kolenčíková, NEKA
131 hlasov
41
Igor Demo, NEKA
131 hlasov
42
Juraj Vajda, ĽS Naše Slovensko
131 hlasov
43
Adam Púchovský, ĽS Naše Slovensko
128 hlasov
44
Patrik Ďurfina, ĽS Naše Slovensko
128 hlasov
45
Milan Packa, ĽS Naše Slovensko
122 hlasov
46
Zdenko Svoboda, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
120 hlasov
47
Miloslav Krajčík, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
119 hlasov
48
Branislav Dobrovodský, NEKA
119 hlasov
49
Ľubomír Kleštinec, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
118 hlasov
50
Marek Šesták, NEKA
107 hlasov
51
Branislav Diďák, NEKA
95 hlasov
52
Mariana Kováčová, NEKA
95 hlasov
53
Jozef Hrozenský, NEKA
92 hlasov
54
Eva Hudecová, SME RODINA - Boris Kollár
87 hlasov
55
Mário Duchoň, KSS
86 hlasov
56
Vladimíra Vargová Mičeková, NEKA
84 hlasov
57
Blažej Paukeje, ĽS Naše Slovensko
75 hlasov
58
Peter Košťál, NEKA
75 hlasov
59
Róbert Sitár, NEKA
72 hlasov
60
Marta Rácová, NEKA
69 hlasov
61
Róbert Anda, SDKÚ-DS
64 hlasov
62
Roman Mrázik, NEKA
63 hlasov
63
Miriama Fintová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
63 hlasov
64
Miroslav Gut, NEKA
60 hlasov
65
Anton Žikla, KSS
53 hlasov
66
Milan Proksa, SZS
53 hlasov
67
Roland Kečkéš, SME RODINA - Boris Kollár
50 hlasov
68
Róbert Balkó, SMK-MKP
48 hlasov
69
Dušan Janek, KSS
47 hlasov
70
Ivana Matušková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
47 hlasov
71
Ján Veteráni, DOMA DOBRE
47 hlasov
72
Juraj Ivanička, SME RODINA - Boris Kollár
46 hlasov
73
Veronika Čimová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
46 hlasov
74
Viliam Mokráň, SZSZO
40 hlasov
75
Rastislav Horňák, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
34 hlasov
76
Ondrej Ňorba, KSS
27 hlasov
77
Pavol Leštinský, KSS
26 hlasov
78
Peter Kremen, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
24 hlasov
79
Ján Laurenčík, NP
22 hlasov
80
Ivan Ťapušík, Slovenská ľudová strana (SĽS)
22 hlasov
81
Dušan Chebeň, NP
17 hlasov
82
Štefan Mirga, SZSZO
17 hlasov