vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
58,00%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
28,00%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
4,00%
Štefan Surmánek ĽSNS
4,00%
Róbert Bačinský NEKA
2,00%
Lukáš Sisák KSS
2,00%
Jarmila Tkáčová SNS
2,00%
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Oliver Petrík JĽSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

30,37
%
2017 1. kolo
13,54
%
2013 2. kolo
27,66
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 30,37%
2013 2. kolo 13,54%
2013 1. kolo 27,66%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Marián Hojstrič, NEKA
62 hlasov
2
Iveta Rušinová, SMER-SD
56 hlasov
3
Lívia Kozlová, ŠKV
32 hlasov
4
Radovan Ďorko, ŠKV
31 hlasov
5
Alena Pekarčíková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
26 hlasov
6
Michal Komara, SMER-SD
22 hlasov
7
Pavol Bečarik, SNS
18 hlasov
8
Lea Grečková, SMER-SD
18 hlasov
9
Ondrej Pavlanský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
16 hlasov
10
Rastislav Javorský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
11
Adnan Akram, NEKA
14 hlasov
12
Zuzana Páleníková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
13
Peter Zelený, SNS
13 hlasov
14
Jana Skokanová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
15
Janka Brziaková, SMER-SD
10 hlasov
16
Iveta Fulková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
17
Ondrej Kapusta, NEKA
9 hlasov
18
Peter Potenga, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
19
Dávid Demečko, SNS
9 hlasov
20
Vladimíra Dunková, ŠKV
8 hlasov
21
Ján Volný, SMER-SD
8 hlasov
22
Beáta Janovcová, SNS
8 hlasov
23
Martin Dominik, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
24
Ľuboš Šuca, SME RODINA - Boris Kollár
5 hlasov
25
Martin Kaščák, SNS
5 hlasov
26
Matej Džubák, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
27
Róbert Kočiš, NEKA
4 hlasov
28
Milan Smižanský, ŠANCA
4 hlasov
29
Jozef Kladný, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
30
Valter Retter, SNS
3 hlasov
31
Silvia Sarnovská, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
32
Ivana Sýkorová, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
33
Rastislav Neuvirth, ŠKV
2 hlasov
34
Stanislav Lorko, SNS
2 hlasov
35
Kvetoslava Kucharovičová, MOST - HÍD
2 hlasov
36
Rastislav Eliáš, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
37
Maroš Divok, NEKA
1 hlasov
38
Miroslav Pomajdík, VZDOR
1 hlasov
39
Stanislav Vospálek, MOST - HÍD