vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Jozef Viskupič ZZ, OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
86,10%
Tibor Mikuš NEKA
11,50%
Konrád Rigó Most-Híd
1,87%
Márius Novák NP
0,53%
József Berényi SMK
Jaroslav Cehlárik NEKA

Volebná účasť

31,99
%
2017 1. kolo
16,81
%
2013 2. kolo
13,25
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 31,99%
2013 2. kolo 16,81%
2013 1. kolo 13,25%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Miloš Rybanský, DOMA DOBRE
231 hlasov
2
Jozef Viskupič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
167 hlasov
3
Branislav Kramár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
131 hlasov
4
Jaroslav Cehlárik, NEKA
95 hlasov
5
Marián Viskupič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
93 hlasov
6
Rastislav Mráz, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
83 hlasov
7
Vladimír Butko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
79 hlasov
8
Matej Lančarič, NEKA
77 hlasov
9
Martin Dvornák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
75 hlasov
10
Tibor Szládicsek, SDKÚ-DS
70 hlasov
11
Marek Neštický, NEKA
55 hlasov
12
Tibor Pekarčík, NEKA
48 hlasov
13
Štefan Bošnák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
47 hlasov
14
Daniel Kravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
44 hlasov
15
Marián Galbavý, NEKA
43 hlasov
16
Jozef Remenár, ĽS Naše Slovensko
42 hlasov
17
Jozef Klokner, NEKA
41 hlasov
18
Stanislav Vančo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
41 hlasov
19
Richard Gažo, ĽS Naše Slovensko
40 hlasov
20
Peter Kupka, ĽS Naše Slovensko
37 hlasov
21
Vladimír Hečko, ĽS Naše Slovensko
36 hlasov
22
Katarína Rešetová, ĽS Naše Slovensko
35 hlasov
23
Šimon Štefunko, NEKA
35 hlasov
24
Peter Chmela, NEKA
29 hlasov
25
Miloš Žužo, ĽS Naše Slovensko
28 hlasov
26
Peter Sloboda, NEKA
27 hlasov
27
Alexander Marček, ĽS Naše Slovensko
26 hlasov
28
Jozef Pobiecký, NEKA
25 hlasov
29
Marta Gubrická, SMER-SD
24 hlasov
30
Martin Uhlík, NEKA
24 hlasov
31
Augustín Hambálek, SMER-SD
24 hlasov
32
Valburga Lobotková, SMER-SD
23 hlasov
33
Milan Remenár, SME RODINA - Boris Kollár
23 hlasov
34
Štefan Krištofík, SMER-SD
23 hlasov
35
Stanislav Barič, ĽS Naše Slovensko
23 hlasov
36
Elena Kátlovská, NEKA
22 hlasov
37
Vladimír Púčik, SMER-SD
21 hlasov
38
Jozef Koricina, NEKA
20 hlasov
39
Patrik Zvonár, DOMA DOBRE
20 hlasov
40
Zuzana Frišová, DOST
20 hlasov
41
Juraj Janček, DOMA DOBRE
20 hlasov
42
Bystrík Stanko, NEKA
19 hlasov
43
Peter Haščík, NEKA
18 hlasov
44
Július Zemko, SMER-SD
18 hlasov
45
Jaroslav Jánoš, NEKA
16 hlasov
46
Juraj Novota, NEKA
16 hlasov
47
Iveta Bakičová, NEKA
16 hlasov
48
Karol Zachar, SMER-SD
14 hlasov
49
Edita Brázdovičová, SME RODINA - Boris Kollár
14 hlasov
50
Róbert Švec, SME RODINA - Boris Kollár
13 hlasov
51
Ľubomír Antal, SMER-SD
13 hlasov
52
Peter Bartovič, MOST - HÍD
13 hlasov
53
Vladimír Kozmál, SNS
13 hlasov
54
Stanislav Michal, DOMA DOBRE
12 hlasov
55
Peter Sita, NEKA
11 hlasov
56
Jakub Mišek, NEKA
11 hlasov
57
Anna Šimončičová, SNS
11 hlasov
58
Pavol Gabriška, DOST
11 hlasov
59
Norbert Halász, NEKA
10 hlasov
60
Ján Pekarík, SME RODINA - Boris Kollár
9 hlasov
61
Martin Ostrovský, SNS
9 hlasov
62
Stanislav Černý, DOMA DOBRE
7 hlasov
63
Viera Gbelcová, SNS
7 hlasov
64
Marcel Behro, NEKA
6 hlasov
65
Norbert Pavlovič, KSS
6 hlasov
66
Peter Šimončič, SME RODINA - Boris Kollár
6 hlasov
67
Marián Semáč, NAJ
5 hlasov
68
Rudolf Šulek, NAJ
3 hlasov
69
Tomáš Pleško, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov