vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Jozef Viskupič ZZ, OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
50,00%
Tibor Mikuš NEKA
44,37%
Jaroslav Cehlárik NEKA
3,87%
Márius Novák NP
1,06%
József Berényi SMK
0,70%
Konrád Rigó Most-Híd

Volebná účasť

25,65
%
2017 1. kolo
18,05
%
2013 2. kolo
14,74
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 25,65%
2013 2. kolo 18,05%
2013 1. kolo 14,74%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Stanislav Černý, DOMA DOBRE
128 hlasov
2
Ľubomír Antal, SMER-SD
78 hlasov
3
Jozef Viskupič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
71 hlasov
4
Augustín Hambálek, SMER-SD
66 hlasov
5
Branislav Kramár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
60 hlasov
6
Marián Viskupič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
51 hlasov
7
Peter Bartovič, MOST - HÍD
48 hlasov
8
Vladimír Butko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
46 hlasov
9
Karol Zachar, SMER-SD
44 hlasov
10
Marián Galbavý, NEKA
44 hlasov
11
Július Zemko, SMER-SD
44 hlasov
12
Bystrík Stanko, NEKA
43 hlasov
13
Marek Neštický, NEKA
42 hlasov
14
Štefan Bošnák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
42 hlasov
15
Vladimír Púčik, SMER-SD
42 hlasov
16
Jaroslav Cehlárik, NEKA
38 hlasov
17
Matej Lančarič, NEKA
37 hlasov
18
Norbert Halász, NEKA
35 hlasov
19
Štefan Krištofík, SMER-SD
34 hlasov
20
Šimon Štefunko, NEKA
33 hlasov
21
Ján Pekarík, SME RODINA - Boris Kollár
30 hlasov
22
Tibor Pekarčík, NEKA
30 hlasov
23
Marta Gubrická, SMER-SD
28 hlasov
24
Juraj Novota, NEKA
25 hlasov
25
Jozef Klokner, NEKA
24 hlasov
26
Rastislav Mráz, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
23 hlasov
27
Daniel Kravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
23 hlasov
28
Martin Uhlík, NEKA
22 hlasov
29
Iveta Bakičová, NEKA
22 hlasov
30
Martin Dvornák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
21 hlasov
31
Peter Sloboda, NEKA
20 hlasov
32
Tibor Szládicsek, SDKÚ-DS
20 hlasov
33
Patrik Zvonár, DOMA DOBRE
19 hlasov
34
Edita Brázdovičová, SME RODINA - Boris Kollár
17 hlasov
35
Stanislav Vančo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
16 hlasov
36
Elena Kátlovská, NEKA
15 hlasov
37
Jozef Koricina, NEKA
15 hlasov
38
Valburga Lobotková, SMER-SD
15 hlasov
39
Marcel Behro, NEKA
13 hlasov
40
Peter Haščík, NEKA
13 hlasov
41
Vladimír Kozmál, SNS
12 hlasov
42
Katarína Rešetová, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
43
Jakub Mišek, NEKA
10 hlasov
44
Vladimír Hečko, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
45
Jozef Remenár, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
46
Pavol Gabriška, DOST
8 hlasov
47
Alexander Marček, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
48
Miloš Rybanský, DOMA DOBRE
8 hlasov
49
Juraj Janček, DOMA DOBRE
7 hlasov
50
Jozef Pobiecký, NEKA
7 hlasov
51
Peter Chmela, NEKA
7 hlasov
52
Milan Remenár, SME RODINA - Boris Kollár
7 hlasov
53
Zuzana Frišová, DOST
6 hlasov
54
Jaroslav Jánoš, NEKA
6 hlasov
55
Peter Šimončič, SME RODINA - Boris Kollár
6 hlasov
56
Róbert Švec, SME RODINA - Boris Kollár
6 hlasov
57
Rudolf Šulek, NAJ
6 hlasov
58
Miloš Žužo, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
59
Richard Gažo, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
60
Stanislav Barič, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
61
Stanislav Michal, DOMA DOBRE
5 hlasov
62
Tomáš Pleško, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
5 hlasov
63
Peter Sita, NEKA
5 hlasov
64
Peter Kupka, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
65
Viera Gbelcová, SNS
4 hlasov
66
Martin Ostrovský, SNS
4 hlasov
67
Anna Šimončičová, SNS
4 hlasov
68
Norbert Pavlovič, KSS
2 hlasov
69
Marián Semáč, NAJ
1 hlasov