vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
62,56%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
16,89%
Štefan Surmánek ĽSNS
8,68%
Jarmila Tkáčová SNS
5,02%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
2,74%
Róbert Bačinský NEKA
2,28%
Rudolf Botka NP
0,46%
Jaroslav Džunko NEKA
0,46%
Vladislav Stanko NEKA
0,46%
Ján Struk SMS
0,46%
Jozef Bobík NEKA
Jozef Červenák RIS
Oliver Petrík JĽSS
Lukáš Sisák KSS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

30,45
%
2017 1. kolo
10,19
%
2013 2. kolo
21,46
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 30,45%
2013 2. kolo 10,19%
2013 1. kolo 21,46%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Karol Horník, SMER-SD
118 hlasov
2
Štefan Bašták, SMER-SD
99 hlasov
3
Dušan Pollák, ŠKV
61 hlasov
4
Peter Pamula, SNS
59 hlasov
5
Ján Babič, SMER-SD
52 hlasov
6
Eva Mihóková, NÁRODNÁ KOALÍCIA
46 hlasov
7
Attila Anna, NEKA
45 hlasov
8
Martin Gallo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
35 hlasov
9
Michal Terrai, NEKA
34 hlasov
10
Jozef Kušnier, ĽS Naše Slovensko
28 hlasov
11
Miloš Gallo, ŠANCA
21 hlasov
12
Dušan Žiak, ĽS Naše Slovensko
20 hlasov
13
Matej Lada, ŠKV
20 hlasov
14
Viliam Hlaváč, ŠKV
17 hlasov
15
Erika Ocelníková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
16
Róbert Bezek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
16 hlasov
17
Pavol Burdiga, MOST - HÍD
13 hlasov
18
Ariana Palme, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
19
Monika Šeďová, MOST - HÍD
13 hlasov
20
Juraj Balázs, NEKA
12 hlasov
21
Ladislav Juhász, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
22
Matúš Bischof, OKS
10 hlasov
23
Juraj Nagy, NEKA
10 hlasov
24
Róbert Hanuštiak, NEKA
9 hlasov
25
Monika Repaszká, ŠKV
9 hlasov
26
Peter Bollo, MOST - HÍD
9 hlasov
27
Július Barkai, SME RODINA - Boris Kollár
8 hlasov
28
Jaroslav Kočiš, KSS
8 hlasov
29
Jarmila Breznenová, NÁRODNÁ KOALÍCIA
8 hlasov
30
Juraj Bernár, KSS
4 hlasov
31
Tibor Balázs, MOST - HÍD
3 hlasov
32
Mária Bernáthová, KSS
3 hlasov
33
Gejza Záhn, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
34
Karol Kováč, OKS
2 hlasov
35
Helena Laliková, KSS
2 hlasov
36
Ferenc Porubán, SMK-MKP
2 hlasov
37
Ivan Kuhn, OKS
1 hlasov
38
Hildegarda Támárová, MOST - HÍD
1 hlasov
39
Jozef Červeňák, RIS
40
Beáta Beke, SMK-MKP
41
Zoltán Várady, SMK-MKP