vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
40,00%
Peter Chudík Smer-SD
38,57%
Jozef Mihalčin ĽSNS
7,14%
Ján Garaj NEKA
5,71%
Pavol Gašper NEKA
2,86%
Andrej Gmitter NEKA
2,86%
František Bednár NAJ
1,43%
Miroslav Škvarek SNS
1,43%
Eduard Markovič NEKA
František Oľha Šanca
Milan Šteiner SZS
Jozef Šváč NP

Volebná účasť

36,45
%
2017 1. kolo
31,01
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 36,45%
2013 1. kolo 31,01%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Martina Hliboká, SOĽ
29 hlasov
2
Štefan Straka, NEKA
28 hlasov
3
Juraj Kuročka, SMER-SD
27 hlasov
4
Štefan Hreha, SMER-SD
22 hlasov
5
Jozef Baran, SMER-SD
21 hlasov
6
Ján Pivovarník, SNS
20 hlasov
7
Ľubomír Lukič, SMER-SD
19 hlasov
8
Samuel Bruss, NEKA
18 hlasov
9
Jaroslav Makatúra, SMER-SD
14 hlasov
10
Marek Fedor, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
11
Ľuboš Sopoliga, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
12
Ján Ragan, NEKA
10 hlasov
13
Ján Kočiš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
14
Ondrej Hreha, SZS
9 hlasov
15
Jozef Mihalčin, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
16
Jozef Bubnár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
17
Miroslav Baník, NEKA
6 hlasov
18
Martin Kočiš, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
19
Jana Pioková, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
20
Jozef Berta, SMER-SD
4 hlasov
21
Tomáš Oravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
22
Peter Novák, SNS
3 hlasov
23
Peter Lenďák, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
24
Andrej Krišanda, SNS
3 hlasov
25
Peter Pčolinský, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
26
Zuzana Zavadská, SZ
2 hlasov
27
Marta Vagaská, SNS
2 hlasov
28
Ľubomír Pidaný, SNS
2 hlasov
29
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
30
Stanislav Korčinský, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
31
Alfonz Kobielský, NEKA
1 hlasov
32
Peter Treciak, NaS - ns
1 hlasov
33
Roman Goroľ, EDS
1 hlasov
34
Monika Palková, SP
1 hlasov
35
Vincent Antoš, KSS
1 hlasov
36
Miroslav Gešper, NEKA
1 hlasov
37
Michal Huňák, EDS
1 hlasov
38
Blažena Matisová, NEKA
1 hlasov
39
Daniela Huňáková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
40
Jozef Karchňak, ÚSVIT
1 hlasov
41
Peter Kocák, NEKA
1 hlasov
42
Ján Katriňák, RIS
1 hlasov
43
Miroslava Urbanová, NaS - ns
44
Milan Bužo, EDS
45
Peter Dzurjanin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
46
Marián Hreňo, SOĽ
47
Štefan Kalafa, MOST - HÍD
48
Ivan Koščík, NEKA
49
Miroslav Kroka, NP
50
Mária Kurovská, NaS - ns
51
Ján Laco, ŠANCA
52
Stanislav Obický, NEKA
53
Anton Orokocký, VZDOR
54
Dušan Vilenik, SNS