vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
47,44%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
23,08%
Štefan Surmánek ĽSNS
7,69%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
3,85%
Jarmila Tkáčová SNS
3,85%
Jozef Bobík NEKA
2,56%
Rudolf Botka NP
2,56%
Lukáš Sisák KSS
2,56%
Róbert Bačinský NEKA
1,28%
Jozef Červenák RIS
1,28%
Jaroslav Džunko NEKA
1,28%
Oliver Petrík JĽSS
1,28%
Vladislav Stanko NEKA
1,28%
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

22,13
%
2017 1. kolo
6,48
%
2013 2. kolo
22,70
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 22,13%
2013 2. kolo 6,48%
2013 1. kolo 22,7%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Vladimíra Dunková, ŠKV
35 hlasov
2
Beáta Janovcová, SNS
21 hlasov
3
Marián Hojstrič, NEKA
17 hlasov
4
Janka Brziaková, SMER-SD
16 hlasov
5
Michal Komara, SMER-SD
15 hlasov
6
Pavol Bečarik, SNS
15 hlasov
7
Rastislav Neuvirth, ŠKV
15 hlasov
8
Jana Skokanová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
9
Ján Volný, SMER-SD
14 hlasov
10
Alena Pekarčíková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
11
Dávid Demečko, SNS
11 hlasov
12
Iveta Fulková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
13
Iveta Rušinová, SMER-SD
11 hlasov
14
Rastislav Javorský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
15
Zuzana Páleníková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
16
Ondrej Kapusta, NEKA
8 hlasov
17
Lívia Kozlová, ŠKV
8 hlasov
18
Ondrej Pavlanský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
19
Peter Zelený, SNS
8 hlasov
20
Adnan Akram, NEKA
7 hlasov
21
Matej Džubák, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
22
Peter Potenga, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
23
Martin Dominik, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
24
Lea Grečková, SMER-SD
6 hlasov
25
Jozef Kladný, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
26
Silvia Sarnovská, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
27
Stanislav Vospálek, MOST - HÍD
5 hlasov
28
Martin Kaščák, SNS
5 hlasov
29
Maroš Divok, NEKA
5 hlasov
30
Ľuboš Šuca, SME RODINA - Boris Kollár
4 hlasov
31
Ivana Sýkorová, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
32
Milan Smižanský, ŠANCA
3 hlasov
33
Rastislav Eliáš, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
34
Róbert Kočiš, NEKA
3 hlasov
35
Kvetoslava Kucharovičová, MOST - HÍD
3 hlasov
36
Valter Retter, SNS
2 hlasov
37
Stanislav Lorko, SNS
2 hlasov
38
Radovan Ďorko, ŠKV
2 hlasov
39
Miroslav Pomajdík, VZDOR
1 hlasov