Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
64,58%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
22,92%
Róbert Bačinský NEKA
6,25%
Rudolf Botka NP
4,17%
Jaroslav Džunko NEKA
2,08%
Jozef Bobík NEKA
Jozef Červenák RIS
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
Oliver Petrík JĽSS
Lukáš Sisák KSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Štefan Surmánek ĽSNS
Adam Šepetka NAJ
Jarmila Tkáčová SNS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Marek Čižmár, NEKA
35 hlasov
2
Rastislav Petrovič, SMER-SD
30 hlasov
3
Róbert Puci, SMER-SD
28 hlasov
4
Štefan Duč, NEKA
26 hlasov
5
Juraj Guzej, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
6
Jana Mondiková, SMER-SD
14 hlasov
7
Michaela Ducárová, ŠKV
13 hlasov
8
Milan Mika, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
9
František Korytko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
10
Jozef Gamrát, NEKA
10 hlasov
11
Cyril Korpesio, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
12
Rastislav Jílek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
13
Július Hajdu, SMER-SD
9 hlasov
14
Peter Figeľ, DS
7 hlasov
15
Marián Vanci, ŠKV
6 hlasov
16
Peter Bačkovský, ŠKV
5 hlasov
17
Martin Dzielavský, SME RODINA - Boris Kollár
4 hlasov
18
Peter Bielek, SNS
4 hlasov
19
Vladimír Šiňanský, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
20
Karol Pataky, MOST - HÍD
3 hlasov
21
Milan Malý, KSS
3 hlasov
22
Gustáv Liszkai, SMER-SD
3 hlasov
23
Terézia Stanková, NEKA
2 hlasov
24
Peter Pandy, MOST - HÍD
2 hlasov
25
Vladimír Seman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
26
Ján Seman, ŠANCA
2 hlasov
27
Radoslav Rendeš, ŠKV
2 hlasov
28
Miroslav Ramšák, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
29
Tichomír Kačo, ŠKV
2 hlasov
30
Filip Biháry, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
31
Slavomír Illeš, NEKA
2 hlasov
32
Antónia Hrabská, ŠKV
2 hlasov
33
Gabriel Garanič, NEKA
2 hlasov
34
Csaba Furik, SMK-MKP
2 hlasov
35
Zoltán Sipos, MKDA-MKDSZ
1 hlasov
36
István Takács, SMK-MKP
1 hlasov
37
Marián Oščenda, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
38
Edina Kocsisová, NEKA
1 hlasov
39
Katarína Kasardová, KSS
1 hlasov
40
Zoltán Ilko, SMK-MKP
1 hlasov
41
Nataša Hančinová, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
42
Martin Galgoczy, NEKA
1 hlasov
43
Iveta Solomonová, KSS
1 hlasov
44
Dušan Grajcár, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
45
Ján Ujheli, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
46
František Tomko, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
47
Peter Rico, MOST - HÍD
48
Ján Čebreňák, ĽS Naše Slovensko
49
Zoltán Mento, NEKA
50
Jozef Horváth, MOST - HÍD
51
Adrian Haraszti, NAJ
52
Marta Hrobová, ÚSVIT
53
Ján Juhász, MOST - HÍD
54
Radoslav Neckár, JEDNOTA-ĽSS
55
Lucia Rušinová, JEDNOTA-ĽSS
56
Alexander Kis-Géczi, NAJ
57
Csilla Bálintová, SMK-MKP
58
Jozef Želinský, MOST - HÍD
59
Michal Magnes, SNS
60
Viktor Palko, MOST - HÍD
61
Štefan Kandráč, NP
62
František Krejza, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
63
Gejza Sačko, MOST - HÍD
64
Tibor Sáradi, SMK-MKP
65
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
66
Libuša Babuľaková, ŠKV
67
József Kopasz, SMK-MKP
68
Dionýz Szabó, ŠKV
69
Michal Sentelik, ĽS Naše Slovensko

Volebná účasť

28,64
%
2017 1. kolo
10,71
%
2013 2. kolo
14,35
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 28,64%
2013 2. kolo 10,71%
2013 1. kolo 14,35%