vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
45,65%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
30,71%
Oliver Petrík JĽSS
8,15%
Jarmila Tkáčová SNS
4,35%
Róbert Bačinský NEKA
3,80%
Štefan Surmánek ĽSNS
3,53%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
1,63%
Jaroslav Džunko NEKA
1,36%
Lukáš Sisák KSS
0,54%
Jozef Červenák RIS
0,27%
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

26,08
%
2017 1. kolo
9,34
%
2013 2. kolo
18,50
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 26,08%
2013 2. kolo 9,34%
2013 1. kolo 18,5%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Milan Potocký, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
122 hlasov
2
Milan Kaplan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
103 hlasov
3
Ján Mihalečko, SMER-SD
94 hlasov
4
Pavol Kuchta, SMER-SD
93 hlasov
5
Viliam Zahorčák, SMER-SD
91 hlasov
6
Slavko Pavolko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
88 hlasov
7
Emil Ďurovčík, SMER-SD
85 hlasov
8
František Farkaš, SMER-SD
74 hlasov
9
Juraj Jevin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
72 hlasov
10
Michal Stričík, ŠKV
67 hlasov
11
Ľudovít Adam, NEKA
65 hlasov
12
Jana Cibereová, SMER-SD
62 hlasov
13
Jozef Sokologorský, SMER-SD
60 hlasov
14
Patrik Magdoško, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
58 hlasov
15
Jozef Bobík, NEKA
46 hlasov
16
Timea Sotáková, SMER-SD
44 hlasov
17
Valéria Eľková, NEKA
44 hlasov
18
Milan Michalič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
42 hlasov
19
Oliver Petrík, JEDNOTA-ĽSS
41 hlasov
20
Richard Želinský, ĽS Naše Slovensko
35 hlasov
21
Matej Šarocký, ŠANCA
33 hlasov
22
Dušan Goda, NEKA
33 hlasov
23
Stanislav Gaľa, ŠKV
32 hlasov
24
Erik Sibal, NEKA
32 hlasov
25
Peter Badida, VZDOR
27 hlasov
26
Klára Lakatosová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
25 hlasov
27
Július Stanko, ĽS Naše Slovensko
24 hlasov
28
Marko Hami, ĽS Naše Slovensko
21 hlasov
29
Nikoleta Borzová, ĽS Naše Slovensko
21 hlasov
30
Emil Čurma, SNS
21 hlasov
31
František Džuppa, ĽS Naše Slovensko
19 hlasov
32
Iveta Golmicová, ŠANCA
19 hlasov
33
Martin Ivan, ĽS Naše Slovensko
19 hlasov
34
Marián Markovič, ŠKV
19 hlasov
35
Bohuš Jakuboc, ŠKV
18 hlasov
36
Ján Potocký, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
17 hlasov
37
Mária Vargová, MOST - HÍD
16 hlasov
38
Vladimír Tomko, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
39
Ľubomír Husnaj, JEDNOTA-ĽSS
12 hlasov
40
Marta Hermannová, NAJ
11 hlasov
41
Peter Borza, SNS
11 hlasov
42
Peter Horňák, DS
11 hlasov
43
Mária Bálintová, MOST - HÍD
10 hlasov
44
Peter Jakab, MOST - HÍD
9 hlasov
45
Radoslav Osif, JEDNOTA-ĽSS
9 hlasov
46
Marek Švingál, ŠKV
9 hlasov
47
Eduard Karšňák, Demokrati Slovenska
8 hlasov
48
Peter Sabol, SNS
8 hlasov
49
Ján Viselka, NEKA
8 hlasov
50
Branislav Sijka, NEKA
8 hlasov
51
Gabriel Timko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
7 hlasov
52
Jaroslav Vaľo, SNS
7 hlasov
53
Marián Nistor, ŠKV
6 hlasov
54
Juraj Ircha, Demokrati Slovenska
6 hlasov
55
Ondrej Golas, NEKA
6 hlasov
56
Ľuboslav Chvasta, SME RODINA - Boris Kollár
6 hlasov
57
Karol Pavelka, SNS
6 hlasov
58
Ildikó Vargová, ŠKV
6 hlasov
59
Pavol Valko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
6 hlasov
60
Edita Jonyová, JEDNOTA-ĽSS
5 hlasov
61
Martin Magura, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
5 hlasov
62
Peter Malík, SNS
4 hlasov
63
Miroslav Šimko, SNS
4 hlasov
64
Milan Barančík, ÚSVIT
3 hlasov
65
Tibor Varga, SMK-MKP
2 hlasov
66
Attila Lukáč, NÁRODNÁ KOALÍCIA
2 hlasov
67
Oskar Szabo, SZS
1 hlasov
68
Lukáš Pažinka, NEKA
69
Jozef Onda, NAJ
70
Marek Misár, NAJ
71
Mikuláš Kiš, NAJ
72
Jozef Jambor, NAJ
73
Viliam Brandis, NAJ
74
Radoslav Smutný, SP