vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Marian Kotleba ĽSNS
29,79%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
29,79%
Jozef Šimko NEKA
21,28%
Ján Lunter NEKA
14,89%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
2,13%
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
2,13%
Miroslav Gálik NAS
Pavel Greksa NEKA
Martin Juhaniak NEKA
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Igor Kašper NEKA
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH
Milan Urbáni SMS

Volebná účasť

41,80
%
2017 1. kolo
19,35
%
2013 2. kolo
42,74
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 41,8%
2013 2. kolo 19,35%
2013 1. kolo 42,74%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Juhász, SMK-MKP
31 hlasov
2
Ladislav Rigó, SMK-MKP
27 hlasov
3
Ferenc Auxt, SMK-MKP
26 hlasov
4
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
26 hlasov
5
Jozef Šimko, NEKA
17 hlasov
6
Aladár Bari, MOST - HÍD
16 hlasov
7
Vojtech Kökény, SRK
13 hlasov
8
Vojtech Szajkó, SRK
9 hlasov
9
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
8 hlasov
10
Csaba Csízi, MOST - HÍD
7 hlasov
11
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
5 hlasov
12
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
13
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
14
Gejza Mede, NEKA
3 hlasov
15
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
3 hlasov
16
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
17
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
18
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
19
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
20
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
21
Vojtech Menyhárt, NEKA
1 hlasov
22
Stanislava Zvarová, SMER-SD
1 hlasov
23
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
24
Miroslava Vargová, NEKA
1 hlasov
25
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
26
Stanislav Krahulec, NEKA
1 hlasov
27
Michal Bagačka, SMER-SD
1 hlasov
28
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
29
Aneta Vargicová, SNS
1 hlasov
30
Alena Pivovarčiová, NP
31
Ladislav Lang, MOST - HÍD
32
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
33
Katarína Moncoľová, NEKA
34
Zdenek Očovan, NAJ
35
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
36
Martin Pliešovský, SNS
37
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
38
Peter Mináč, SMER-SD
39
Ján Lichanec, NEKA
40
Róbert Čipka, KSS
41
Miroslava Grendelová, KSS
42
Ivan Hazucha, SMER-SD
43
Dušan Hlinka, SMER-SD
44
Anatolij Jefimov, KSS
45
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
46
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
47
Lukáš Kvietok, SMER-SD
48
Roman Lebeda, NEKA
49
Zoltán Biró, DOMA DOBRE