vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Erika Jurinová OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
35,56%
Juraj Blanár Smer-SD
27,78%
Marián Murín NEKA
23,33%
Anton Martvoň NEKA
6,67%
Peter Sagan ĽSNS
5,56%
Ján Mikolaj SNS
1,11%
Peter Cibulka NEKA
Kristián Hoffmann (odstúpil) SZS
Stanislav Pirošík KSS, VZDOR

Volebná účasť

28,84
%
2017 1. kolo
14,68
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 28,84%
2013 1. kolo 14,68%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Repaský, ŠANCA
26 hlasov
2
Branislav Tréger, NEKA
26 hlasov
3
Alexander Slafkovský, NEKA
24 hlasov
4
Marián Vojtík, SMER-SD
23 hlasov
5
Michal Jurči, NEKA
19 hlasov
6
Ján Blcháč, SMER-SD
18 hlasov
7
Erik Gemzický, SNS
15 hlasov
8
Rastislav Adamčák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
9
Rudolf Urbanovič, SNS
13 hlasov
10
Anna Dvorščáková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
11
Drahomír Krčmárek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
12
Miroslav Neset, SNS
12 hlasov
13
Tomáš Hvostik, NEKA
11 hlasov
14
Alena Uličná, SMER-SD
11 hlasov
15
Jaroslav Barok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
16
Peter Jurčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
17
Vincent Kultan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
18
Viera Tomčíková, NEKA
7 hlasov
19
Ivan Spilý, NEKA
7 hlasov
20
Patrik Fuzák, NEKA
7 hlasov
21
Vladimír Antoška, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
22
Jozef Michalko, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
23
Jaroslav Micenko, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
24
Ľubomír Frič, SMER-SD
5 hlasov
25
Mária Ragulová, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
26
Peter Čajka, NEKA
5 hlasov
27
Roman Janči, NEKA
4 hlasov
28
Jaroslav Jurčo, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
29
Vladimír Klein, NEKA
4 hlasov
30
Mário Kotian, KSS
4 hlasov
31
Július Sokol, SNS
4 hlasov
32
Miroslav Ilavský, SNS
3 hlasov
33
Jozef Vacula, VZDOR
3 hlasov
34
Milan Šipka, SNS
2 hlasov
35
Andrej Marko, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
36
Ján Hučík, NP
2 hlasov
37
Jarmila Mišurová, KSS
1 hlasov
38
Milan Burčík, MOST - HÍD
1 hlasov
39
Ján Paško, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov