vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Karol Pataky SKOK, Most-Híd
61,29%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
30,97%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
5,81%
Róbert Bačinský NEKA
1,29%
Jarmila Tkáčová SNS
0,65%
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Oliver Petrík JĽSS
Lukáš Sisák KSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Štefan Surmánek ĽSNS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

24,46
%
2017 1. kolo
9,87
%
2013 2. kolo
16,41
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 24,46%
2013 2. kolo 9,87%
2013 1. kolo 16,41%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Csaba Furik, SMK-MKP
107 hlasov
2
József Kopasz, SMK-MKP
88 hlasov
3
Zoltán Ilko, SMK-MKP
76 hlasov
4
Karol Pataky, MOST - HÍD
75 hlasov
5
Csilla Bálintová, SMK-MKP
63 hlasov
6
István Takács, SMK-MKP
56 hlasov
7
Peter Pandy, MOST - HÍD
52 hlasov
8
Tibor Sáradi, SMK-MKP
50 hlasov
9
Jozef Želinský, MOST - HÍD
49 hlasov
10
Zoltán Mento, NEKA
36 hlasov
11
Ján Juhász, MOST - HÍD
35 hlasov
12
Gejza Sačko, MOST - HÍD
33 hlasov
13
Jozef Horváth, MOST - HÍD
27 hlasov
14
Peter Rico, MOST - HÍD
25 hlasov
15
Štefan Duč, NEKA
22 hlasov
16
Gustáv Liszkai, SMER-SD
19 hlasov
17
Zoltán Sipos, MKDA-MKDSZ
18 hlasov
18
Tichomír Kačo, ŠKV
11 hlasov
19
Viktor Palko, MOST - HÍD
11 hlasov
20
Edina Kocsisová, NEKA
10 hlasov
21
Peter Bačkovský, ŠKV
10 hlasov
22
Alexander Kis-Géczi, NAJ
9 hlasov
23
Dionýz Szabó, ŠKV
6 hlasov
24
Adrian Haraszti, NAJ
5 hlasov
25
Marek Čižmár, NEKA
5 hlasov
26
František Krejza, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
27
Marta Hrobová, ÚSVIT
4 hlasov
28
Július Hajdu, SMER-SD
4 hlasov
29
Libuša Babuľaková, ŠKV
3 hlasov
30
Rastislav Petrovič, SMER-SD
3 hlasov
31
František Tomko, JEDNOTA-ĽSS
3 hlasov
32
Radoslav Rendeš, ŠKV
3 hlasov
33
Filip Biháry, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
34
Róbert Puci, SMER-SD
2 hlasov
35
Jana Mondiková, SMER-SD
2 hlasov
36
František Korytko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
37
Štefan Kandráč, NP
2 hlasov
38
Rastislav Jílek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
39
Dušan Grajcár, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
40
Peter Figeľ, DS
2 hlasov
41
Michaela Ducárová, ŠKV
2 hlasov
42
Marián Vanci, ŠKV
1 hlasov
43
Ján Čebreňák, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
44
Antónia Hrabská, ŠKV
1 hlasov
45
Slavomír Illeš, NEKA
1 hlasov
46
Katarína Kasardová, KSS
1 hlasov
47
Miroslav Ramšák, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
48
Lucia Rušinová, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
49
Ján Seman, ŠANCA
1 hlasov
50
Vladimír Seman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
51
Ján Ujheli, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
52
Marián Oščenda, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
53
Nataša Hančinová, JEDNOTA-ĽSS
54
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
55
Jozef Gamrát, NEKA
56
Juraj Guzej, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
57
Martin Galgoczy, NEKA
58
Milan Mika, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
59
Martin Dzielavský, SME RODINA - Boris Kollár
60
Vladimír Šiňanský, ĽS Naše Slovensko
61
Radoslav Neckár, JEDNOTA-ĽSS
62
Michal Sentelik, ĽS Naše Slovensko
63
Milan Malý, KSS
64
Michal Magnes, SNS
65
Cyril Korpesio, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
66
Iveta Solomonová, KSS
67
Peter Bielek, SNS
68
Terézia Stanková, NEKA
69
Gabriel Garanič, NEKA