vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Karol Pataky SKOK, Most-Híd
74,19%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
13,44%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
3,76%
Rudolf Botka NP
2,15%
Štefan Surmánek ĽSNS
1,61%
Jarmila Tkáčová SNS
1,61%
Róbert Bačinský NEKA
1,08%
Jozef Červenák RIS
0,54%
Oliver Petrík JĽSS
0,54%
Lukáš Sisák KSS
0,54%
Ján Struk SMS
0,54%
Jozef Bobík NEKA
Jaroslav Džunko NEKA
Vladislav Stanko NEKA
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

23,17
%
2017 1. kolo
9,72
%
2013 2. kolo
16,21
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 23,17%
2013 2. kolo 9,72%
2013 1. kolo 16,21%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Karol Pataky, MOST - HÍD
105 hlasov
2
Csaba Furik, SMK-MKP
91 hlasov
3
Jozef Želinský, MOST - HÍD
77 hlasov
4
Peter Pandy, MOST - HÍD
71 hlasov
5
Gejza Sačko, MOST - HÍD
59 hlasov
6
Jozef Horváth, MOST - HÍD
56 hlasov
7
József Kopasz, SMK-MKP
50 hlasov
8
Csilla Bálintová, SMK-MKP
44 hlasov
9
Zoltán Ilko, SMK-MKP
42 hlasov
10
Ján Juhász, MOST - HÍD
41 hlasov
11
István Takács, SMK-MKP
38 hlasov
12
Peter Rico, MOST - HÍD
37 hlasov
13
Tibor Sáradi, SMK-MKP
36 hlasov
14
Viktor Palko, MOST - HÍD
35 hlasov
15
Martin Dzielavský, SME RODINA - Boris Kollár
22 hlasov
16
Gustáv Liszkai, SMER-SD
18 hlasov
17
Zoltán Mento, NEKA
16 hlasov
18
Adrian Haraszti, NAJ
14 hlasov
19
František Krejza, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
20
Štefan Duč, NEKA
12 hlasov
21
Marek Čižmár, NEKA
10 hlasov
22
Dionýz Szabó, ŠKV
10 hlasov
23
Zoltán Sipos, MKDA-MKDSZ
8 hlasov
24
Milan Mika, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
25
Ján Čebreňák, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
26
Alexander Kis-Géczi, NAJ
7 hlasov
27
Marta Hrobová, ÚSVIT
6 hlasov
28
František Korytko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
29
Rastislav Petrovič, SMER-SD
6 hlasov
30
Vladimír Seman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
31
Róbert Puci, SMER-SD
5 hlasov
32
Rastislav Jílek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
33
Július Hajdu, SMER-SD
5 hlasov
34
Michal Sentelik, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
35
Miroslav Ramšák, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
36
Marián Oščenda, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
37
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
38
Cyril Korpesio, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
39
Štefan Kandráč, NP
4 hlasov
40
Marián Vanci, ŠKV
3 hlasov
41
Ján Seman, ŠANCA
3 hlasov
42
Radoslav Rendeš, ŠKV
3 hlasov
43
Edina Kocsisová, NEKA
3 hlasov
44
Slavomír Illeš, NEKA
3 hlasov
45
Juraj Guzej, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
46
Dušan Grajcár, JEDNOTA-ĽSS
3 hlasov
47
Jozef Gamrát, NEKA
3 hlasov
48
Jana Mondiková, SMER-SD
3 hlasov
49
Peter Bielek, SNS
3 hlasov
50
Peter Bačkovský, ŠKV
3 hlasov
51
Michal Magnes, SNS
3 hlasov
52
Michaela Ducárová, ŠKV
3 hlasov
53
Filip Biháry, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
54
Vladimír Šiňanský, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
55
Terézia Stanková, NEKA
2 hlasov
56
Tichomír Kačo, ŠKV
2 hlasov
57
Milan Malý, KSS
2 hlasov
58
Antónia Hrabská, ŠKV
2 hlasov
59
Gabriel Garanič, NEKA
2 hlasov
60
Libuša Babuľaková, ŠKV
2 hlasov
61
Katarína Kasardová, KSS
2 hlasov
62
František Tomko, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
63
Iveta Solomonová, KSS
1 hlasov
64
Lucia Rušinová, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
65
Martin Galgoczy, NEKA
1 hlasov
66
Peter Figeľ, DS
1 hlasov
67
Ján Ujheli, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
68
Nataša Hančinová, JEDNOTA-ĽSS
69
Radoslav Neckár, JEDNOTA-ĽSS