vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Iván Farkas SMK
32,66%
Milan Belica Most-Híd, SNS, Smer-SD
25,21%
Ján Greššo DS, Šanca, OKS, NOVA, KDH, OĽaNO, SaS
14,33%
Peter Oremus NEKA
11,75%
Milan Uhrík ĽSNS
7,74%
Ľászló Hajdu MKDA
6,02%
Renáta Kolenčíková NEKA
2,29%
Ján Marko NP

Volebná účasť

24,64
%
2017 1. kolo
16,29
%
2013 2. kolo
13,08
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 24,64%
2013 2. kolo 16,29%
2013 1. kolo 13,08%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Róbert Balkó, SMK-MKP
177 hlasov
2
Miloslav Hatala, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
128 hlasov
3
Štefan Korman, NEKA
111 hlasov
4
Tomáš Galbavý, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
111 hlasov
5
Peter Oremus, NEKA
94 hlasov
6
Jozef Dvonč, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
87 hlasov
7
Ján Greššo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
77 hlasov
8
Marek Illéš, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
59 hlasov
9
Daniel Balko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
55 hlasov
10
Eva Antošová, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
52 hlasov
11
Helena Kováčová, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
52 hlasov
12
Peter Bulla, NEKA
49 hlasov
13
Štefan Štefek, NEKA
47 hlasov
14
Ondrej Šedivý, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
46 hlasov
15
Mário Dinga, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
45 hlasov
16
Vladimír Špánik, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
41 hlasov
17
Juraj Buzinkai, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
40 hlasov
18
Erik Lajtman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
38 hlasov
19
Ľubomír Moravčík, NEKA
38 hlasov
20
Daniel Hecht, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
37 hlasov
21
Miroslav Tvrdoň, NEKA
36 hlasov
22
Anna Šmehilová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
34 hlasov
23
Miloš Dovičovič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
32 hlasov
24
Ján Vančo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
30 hlasov
25
Lýdia Pilková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
30 hlasov
26
Milan Uhrík, ĽS Naše Slovensko
29 hlasov
27
Dominika Tekeliová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
28 hlasov
28
Juraj Horváth, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
27 hlasov
29
Renáta Kolenčíková, NEKA
25 hlasov
30
Radoslav Pavelka, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
23 hlasov
31
Branislav Diďák, NEKA
21 hlasov
32
Róbert Bakyta, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
20 hlasov
33
Janka Buršáková, NEKA
20 hlasov
34
Lukáš Čelinák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
20 hlasov
35
Marta Rácová, NEKA
20 hlasov
36
Róbert Sitár, NEKA
17 hlasov
37
Miloslav Krajčík, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
17 hlasov
38
Marek Šesták, NEKA
15 hlasov
39
Mariana Kováčová, NEKA
14 hlasov
40
Igor Demo, NEKA
14 hlasov
41
Vladimíra Vargová Mičeková, NEKA
14 hlasov
42
Milan Packa, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
43
Patrik Ďurfina, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
44
Zdenko Svoboda, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
11 hlasov
45
Ivan Michna, NEKA
11 hlasov
46
Ladislav Blaško, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
47
Juraj Vajda, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
48
Milan Proksa, SZS
10 hlasov
49
Dušan Janek, KSS
10 hlasov
50
Roman Mrázik, NEKA
9 hlasov
51
Veronika Čimová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
9 hlasov
52
Samuel Šimko, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
53
Ján Kecskés, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
54
Peter Karas, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
55
Miriama Fintová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
9 hlasov
56
Mário Duchoň, KSS
9 hlasov
57
Ivana Matušková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
8 hlasov
58
Jozef Hrozenský, NEKA
8 hlasov
59
Branislav Dobrovodský, NEKA
8 hlasov
60
Róbert Anda, SDKÚ-DS
8 hlasov
61
Eva Hudecová, SME RODINA - Boris Kollár
7 hlasov
62
Peter Košťál, NEKA
7 hlasov
63
Ján Veteráni, DOMA DOBRE
7 hlasov
64
Anton Žikla, KSS
7 hlasov
65
Monika Pňačeková, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
66
Juraj Gajdoš, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
67
Lenka Gažová, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
68
Pavol Leštinský, KSS
6 hlasov
69
Ondrej Ňorba, KSS
6 hlasov
70
Blažej Paukeje, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
71
Juraj Ivanička, SME RODINA - Boris Kollár
5 hlasov
72
Miroslav Gut, NEKA
5 hlasov
73
Roland Kečkéš, SME RODINA - Boris Kollár
4 hlasov
74
Rastislav Horňák, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
4 hlasov
75
Adam Púchovský, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
76
Viliam Mokráň, SZSZO
3 hlasov
77
Peter Kremen, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
78
Štefan Mirga, SZSZO
2 hlasov
79
Ľubomír Kleštinec, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
2 hlasov
80
Ivan Ťapušík, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
81
Dušan Chebeň, NP
1 hlasov
82
Ján Laurenčík, NP