vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Marian Kotleba ĽSNS
38,04%
Ján Lunter NEKA
35,29%
Martin Juhaniak NEKA
8,63%
Igor Kašper NEKA
8,24%
Milan Urbáni SMS
3,53%
Jozef Šimko NEKA
1,57%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
1,57%
Pavel Greksa NEKA
1,18%
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
1,18%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
0,39%
Znenek Očovan NAJ
0,39%
Miroslav Gálik NAS
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Alena Piovarčiová NP
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH

Volebná účasť

37,44
%
2017 1. kolo
26,77
%
2013 2. kolo
22,99
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 37,44%
2013 2. kolo 26,77%
2013 1. kolo 22,99%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Miroslava Vargová, NEKA
91 hlasov
2
Ivan Hazucha, SMER-SD
82 hlasov
3
Michal Bagačka, SMER-SD
74 hlasov
4
Peter Mináč, SMER-SD
69 hlasov
5
Stanislava Zvarová, SMER-SD
69 hlasov
6
Jozef Šimko, NEKA
67 hlasov
7
Katarína Moncoľová, NEKA
46 hlasov
8
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
37 hlasov
9
Roman Lebeda, NEKA
32 hlasov
10
Dušan Hlinka, SMER-SD
31 hlasov
11
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
28 hlasov
12
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
28 hlasov
13
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
24 hlasov
14
Lukáš Kvietok, SMER-SD
22 hlasov
15
Aneta Vargicová, SNS
21 hlasov
16
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
17
Peter Juhász, SMK-MKP
16 hlasov
18
Ján Lichanec, NEKA
16 hlasov
19
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
16 hlasov
20
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
16 hlasov
21
Stanislav Krahulec, NEKA
14 hlasov
22
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
23
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
12 hlasov
24
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
25
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
11 hlasov
26
Ferenc Auxt, SMK-MKP
10 hlasov
27
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
28
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
9 hlasov
29
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
8 hlasov
30
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
31
Ladislav Rigó, SMK-MKP
8 hlasov
32
Róbert Čipka, KSS
8 hlasov
33
Csaba Csízi, MOST - HÍD
7 hlasov
34
Martin Pliešovský, SNS
7 hlasov
35
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
6 hlasov
36
Vojtech Kökény, SRK
5 hlasov
37
Zdenek Očovan, NAJ
5 hlasov
38
Ladislav Lang, MOST - HÍD
5 hlasov
39
Miroslava Grendelová, KSS
4 hlasov
40
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
4 hlasov
41
Vojtech Menyhárt, NEKA
3 hlasov
42
Vojtech Szajkó, SRK
3 hlasov
43
Alena Pivovarčiová, NP
2 hlasov
44
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
1 hlasov
45
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
46
Gejza Mede, NEKA
1 hlasov
47
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
1 hlasov
48
Aladár Bari, MOST - HÍD
1 hlasov
49
Anatolij Jefimov, KSS