Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
57,26%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
29,06%
Róbert Bačinský NEKA
4,27%
Jaroslav Džunko NEKA
2,56%
Rudolf Botka NP
1,71%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
1,71%
Lukáš Sisák KSS
1,71%
Štefan Surmánek ĽSNS
0,85%
Jarmila Tkáčová SNS
0,85%
Jozef Bobík NEKA
Jozef Červenák RIS
Oliver Petrík JĽSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Martin Galgoczy, NEKA
66 hlasov
2
František Korytko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
53 hlasov
3
Jozef Gamrát, NEKA
39 hlasov
4
Milan Mika, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
27 hlasov
5
Róbert Puci, SMER-SD
22 hlasov
6
Cyril Korpesio, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
21 hlasov
7
Jana Mondiková, SMER-SD
20 hlasov
8
Rastislav Petrovič, SMER-SD
20 hlasov
9
Slavomír Illeš, NEKA
17 hlasov
10
Marek Čižmár, NEKA
16 hlasov
11
Július Hajdu, SMER-SD
12 hlasov
12
Marián Vanci, ŠKV
11 hlasov
13
Peter Bačkovský, ŠKV
10 hlasov
14
Libuša Babuľaková, ŠKV
9 hlasov
15
Vladimír Šiňanský, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
16
Rastislav Jílek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
17
Tichomír Kačo, ŠKV
8 hlasov
18
Ján Ujheli, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
19
Michaela Ducárová, ŠKV
8 hlasov
20
Katarína Kasardová, KSS
8 hlasov
21
Gustáv Liszkai, SMER-SD
7 hlasov
22
Terézia Stanková, NEKA
7 hlasov
23
Vladimír Seman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
24
Marián Oščenda, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
25
Miroslav Ramšák, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
26
Filip Biháry, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
27
Peter Figeľ, DS
5 hlasov
28
Juraj Guzej, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
29
Ján Seman, ŠANCA
5 hlasov
30
František Krejza, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
31
Milan Malý, KSS
4 hlasov
32
Antónia Hrabská, ŠKV
4 hlasov
33
Štefan Duč, NEKA
4 hlasov
34
Peter Bielek, SNS
4 hlasov
35
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
36
Karol Pataky, MOST - HÍD
4 hlasov
37
Peter Rico, MOST - HÍD
4 hlasov
38
Michal Sentelik, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
39
Iveta Solomonová, KSS
4 hlasov
40
Ján Juhász, MOST - HÍD
3 hlasov
41
František Tomko, JEDNOTA-ĽSS
3 hlasov
42
Dušan Grajcár, JEDNOTA-ĽSS
3 hlasov
43
Gabriel Garanič, NEKA
3 hlasov
44
Dionýz Szabó, ŠKV
2 hlasov
45
Radoslav Rendeš, ŠKV
2 hlasov
46
Peter Pandy, MOST - HÍD
2 hlasov
47
Viktor Palko, MOST - HÍD
2 hlasov
48
Michal Magnes, SNS
2 hlasov
49
Nataša Hančinová, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
50
Csilla Bálintová, SMK-MKP
2 hlasov
51
Radoslav Neckár, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
52
Lucia Rušinová, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
53
Zoltán Mento, NEKA
1 hlasov
54
József Kopasz, SMK-MKP
1 hlasov
55
Edina Kocsisová, NEKA
1 hlasov
56
Štefan Kandráč, NP
1 hlasov
57
Marta Hrobová, ÚSVIT
1 hlasov
58
Ján Čebreňák, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
59
Jozef Želinský, MOST - HÍD
1 hlasov
60
Adrian Haraszti, NAJ
1 hlasov
61
Zoltán Sipos, MKDA-MKDSZ
62
Tibor Sáradi, SMK-MKP
63
Martin Dzielavský, SME RODINA - Boris Kollár
64
Csaba Furik, SMK-MKP
65
Jozef Horváth, MOST - HÍD
66
Gejza Sačko, MOST - HÍD
67
Alexander Kis-Géczi, NAJ
68
Zoltán Ilko, SMK-MKP
69
István Takács, SMK-MKP

Volebná účasť

20,30
%
2017 1. kolo
9,15
%
2013 2. kolo
15,37
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 20,30%
2013 2. kolo 9,15%
2013 1. kolo 15,37%