vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica Most-Híd, SNS, Smer-SD
37,43%
Ján Greššo DS, Šanca, OKS, NOVA, KDH, OĽaNO, SaS
29,95%
Milan Uhrík ĽSNS
20,86%
Peter Oremus NEKA
9,09%
Renáta Kolenčíková NEKA
2,67%
Iván Farkas SMK
Ľászló Hajdu MKDA
Ján Marko NP

Volebná účasť

32,14
%
2017 1. kolo
21,17
%
2013 2. kolo
20,24
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 32,14%
2013 2. kolo 21,17%
2013 1. kolo 20,24%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Štefan, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
99 hlasov
2
Martina Holečková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
78 hlasov
3
Martin Bátovský, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
65 hlasov
4
Miloš Zaujec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
57 hlasov
5
Pavol Novák, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
53 hlasov
6
Ervín Szalma, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
52 hlasov
7
Igor Éder, NEKA
45 hlasov
8
Ivan Murín, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
44 hlasov
9
Michal Ivanický, KSS
40 hlasov
10
Alexander Bačík, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
39 hlasov
11
Zuzana Kotrus Rákociová, NEKA
38 hlasov
12
Erika Sulinová, NEKA
36 hlasov
13
Jaroslav Ivan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
34 hlasov
14
Peter Drábik, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
33 hlasov
15
Ján Janáč, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
31 hlasov
16
Csaba Tolnai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
29 hlasov
17
Monika Porubská, ĽS Naše Slovensko
26 hlasov
18
František Kováčik, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
24 hlasov
19
Igor Varga, NEKA
24 hlasov
20
Karol Ižold, ĽS Naše Slovensko
24 hlasov
21
Ján Krtík, NEKA
23 hlasov
22
Rastislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
21 hlasov
23
Ladislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
20 hlasov
24
Igor Gogora, NEKA
20 hlasov
25
Rastislav Juhár, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
19 hlasov
26
Roman Tóth, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
19 hlasov
27
Sylvia Horváthová, SME RODINA - Boris Kollár
17 hlasov
28
Jaroslav Tomek, ĽS Naše Slovensko
17 hlasov
29
Miroslav Hasznos, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
30
Miroslav Pavlovič, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
31
Ladislav Urban, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
32
Róbert Csudai, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
11 hlasov
33
Zoltán Fekete, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
10 hlasov
34
Marianna Šedivá, NEKA
8 hlasov
35
Ján Hamar, KSS
8 hlasov
36
Miroslav Kamenský, KSS
7 hlasov
37
Ján Kútik, KSS
5 hlasov
38
Ladislav Vörös, KSS
4 hlasov
39
Pál Zachar, NEKA
4 hlasov
40
Zita Cseri, NEKA
4 hlasov
41
Ondrej Juhász, NEKA
2 hlasov
42
Melinda Bögi Pathó, SMK-MKP
1 hlasov
43
Tibor Csenger, SMK-MKP
1 hlasov
44
Beáta Kiss, SMK-MKP
1 hlasov
45
Dezső Pálffy, SMK-MKP
1 hlasov
46
Peter Köpöncei, SMK-MKP