vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
37,66%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
37,66%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
10,39%
Štefan Surmánek ĽSNS
5,19%
Róbert Bačinský NEKA
2,60%
Jozef Bobík NEKA
2,60%
Adam Šepetka NAJ
2,60%
Oliver Petrík JĽSS
1,30%
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Lukáš Sisák KSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Jarmila Tkáčová SNS

Volebná účasť

20,86
%
2017 1. kolo
16,22
%
2013 2. kolo
23,13
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 20,86%
2013 2. kolo 16,22%
2013 1. kolo 23,13%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Marek Čižmár, NEKA
29 hlasov
2
Róbert Puci, SMER-SD
24 hlasov
3
Jana Mondiková, SMER-SD
23 hlasov
4
Rastislav Petrovič, SMER-SD
22 hlasov
5
Vladimír Seman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
6
Juraj Guzej, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
7
Martin Dzielavský, SME RODINA - Boris Kollár
13 hlasov
8
Zoltán Mento, NEKA
13 hlasov
9
Július Hajdu, SMER-SD
11 hlasov
10
Cyril Korpesio, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
11
Karol Pataky, MOST - HÍD
10 hlasov
12
František Korytko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
13
Peter Rico, MOST - HÍD
8 hlasov
14
Milan Mika, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
15
Rastislav Jílek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
16
Gejza Sačko, MOST - HÍD
7 hlasov
17
Štefan Duč, NEKA
7 hlasov
18
Gabriel Garanič, NEKA
6 hlasov
19
František Tomko, JEDNOTA-ĽSS
6 hlasov
20
František Krejza, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
21
Jozef Horváth, MOST - HÍD
6 hlasov
22
Tichomír Kačo, ŠKV
6 hlasov
23
Peter Bačkovský, ŠKV
6 hlasov
24
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
25
Marián Oščenda, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
26
Gustáv Liszkai, SMER-SD
5 hlasov
27
Martin Galgoczy, NEKA
5 hlasov
28
Filip Biháry, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
29
Jozef Gamrát, NEKA
4 hlasov
30
Slavomír Illeš, NEKA
4 hlasov
31
Peter Bielek, SNS
4 hlasov
32
Peter Pandy, MOST - HÍD
4 hlasov
33
Ján Seman, ŠANCA
4 hlasov
34
Jozef Želinský, MOST - HÍD
4 hlasov
35
Csilla Bálintová, SMK-MKP
3 hlasov
36
Michaela Ducárová, ŠKV
3 hlasov
37
Peter Figeľ, DS
3 hlasov
38
Ján Ujheli, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
39
Vladimír Šiňanský, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
40
Miroslav Ramšák, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
41
Iveta Solomonová, KSS
3 hlasov
42
Dušan Grajcár, JEDNOTA-ĽSS
3 hlasov
43
Ján Juhász, MOST - HÍD
3 hlasov
44
Radoslav Rendeš, ŠKV
3 hlasov
45
Adrian Haraszti, NAJ
2 hlasov
46
Marián Vanci, ŠKV
2 hlasov
47
Dionýz Szabó, ŠKV
2 hlasov
48
Edina Kocsisová, NEKA
2 hlasov
49
Libuša Babuľaková, ŠKV
2 hlasov
50
Ján Čebreňák, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
51
Lucia Rušinová, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
52
Milan Malý, KSS
1 hlasov
53
Nataša Hančinová, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
54
Katarína Kasardová, KSS
1 hlasov
55
Štefan Kandráč, NP
1 hlasov
56
Marta Hrobová, ÚSVIT
1 hlasov
57
Michal Sentelik, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
58
Antónia Hrabská, ŠKV
1 hlasov
59
Alexander Kis-Géczi, NAJ
60
Zoltán Ilko, SMK-MKP
61
József Kopasz, SMK-MKP
62
Michal Magnes, SNS
63
Radoslav Neckár, JEDNOTA-ĽSS
64
Viktor Palko, MOST - HÍD
65
Tibor Sáradi, SMK-MKP
66
Zoltán Sipos, MKDA-MKDSZ
67
Terézia Stanková, NEKA
68
Csaba Furik, SMK-MKP
69
István Takács, SMK-MKP