vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Róbert Bačinský NEKA
38,89%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
25,00%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
22,22%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
11,11%
Jozef Červenák RIS
2,78%
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Jaroslav Džunko NEKA
Oliver Petrík JĽSS
Lukáš Sisák KSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Štefan Surmánek ĽSNS
Adam Šepetka NAJ
Jarmila Tkáčová SNS

Volebná účasť

16,94
%
2017 1. kolo
9,17
%
2013 2. kolo
8,25
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 16,94%
2013 2. kolo 9,17%
2013 1. kolo 8,25%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Anton Medvec, NEKA
12 hlasov
2
Martina Dutková, NEKA
11 hlasov
3
Jarmila Vaňová, ŠKV
10 hlasov
4
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
5
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
6
Ján Serbin, NEKA
7 hlasov
7
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
8
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
9
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
10
Erika Zámboriová, ŠKV
5 hlasov
11
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
12
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
13
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
14
Anetta Strýčková, NEKA
4 hlasov
15
Vojtech Farkaš, NEKA
3 hlasov
16
Mária Dulovičová, NEKA
3 hlasov
17
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
18
Július Beluscsák, NEKA
3 hlasov
19
Július Begala, NEKA
3 hlasov
20
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
3 hlasov
21
Elena Fialková, MOST - HÍD
3 hlasov
22
Vlastimil Lakatoš, NEKA
3 hlasov
23
František Petro, SMER-SD
3 hlasov
24
Peter Seman, KSS
3 hlasov
25
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
26
Tomáš Suchý, ŠANCA
3 hlasov
27
Slavomír Borovský, DS
3 hlasov
28
Michal Rečka, SMER-SD
2 hlasov
29
Pavol Lehotský, NEKA
2 hlasov
30
Gabriel Böhm, NEKA
2 hlasov
31
Radoslav Hodor, NEKA
2 hlasov
32
Miloš Barcal, NEKA
2 hlasov
33
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
34
Slavomír Horváth, SNS
2 hlasov
35
Mária Lacková, NEKA
1 hlasov
36
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
1 hlasov
37
Ladislav Vojtko, KSS
1 hlasov
38
Ervín Kompuš, NAJ
1 hlasov
39
Anton Király, SMK-MKP
1 hlasov
40
Július Grulyo, NEKA
1 hlasov
41
Tibor Bráz, NEKA
1 hlasov
42
Ondrej Bernát, SMER-SD
1 hlasov
43
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
1 hlasov
44
Rudolf Varga, VZDOR
1 hlasov
45
Ján Horváth, NEKA
46
Alexander Horváth, MOST - HÍD
47
Monika Gergelová, SNS
48
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
49
Peter Derevjaník, SMER-SD
50
Jozef Hric, KSS
51
Ivan Hriczko, ŠKV
52
Gábor Szalay, SMK-MKP
53
Roland Szabó, SMER-SD
54
Csaba Simkó, SMK-MKP
55
Július Pelegrin, NEKA
56
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
57
Attila Oravecz, MOST - HÍD
58
Jozef Krešák, ŠANCA
59
László Köteles, SMK-MKP
60
Augustín Köteles, NAJ
61
Ján Kokarda, NEKA
62
Peter Kocai, NAJ
63
Alexander Képes, SMK-MKP
64
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
65
Tamás Iván, SMK-MKP
66
István Zachariaš, SMK-MKP