vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Erika Jurinová OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
33,33%
Juraj Blanár Smer-SD
27,54%
Marián Murín NEKA
15,94%
Peter Sagan ĽSNS
15,94%
Peter Cibulka NEKA
2,90%
Ján Mikolaj SNS
2,90%
Anton Martvoň NEKA
1,45%
Kristián Hoffmann (odstúpil) SZS
Stanislav Pirošík KSS, VZDOR

Volebná účasť

25,00
%
2017 1. kolo
11,60
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 25%
2013 1. kolo 11,6%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jaroslav Koleda, SNS
20 hlasov
2
Ján Čerňan, SMER-SD
20 hlasov
3
Ján Rybárik, NEKA
20 hlasov
4
Peter Dobeš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
5
Marta Veselá, SNS
11 hlasov
6
Monika Kavecká, NEKA
11 hlasov
7
Martin Hanuliak, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
8
Ľubomír Sečkár, SMER-SD
10 hlasov
9
Anna Verešová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
10
Bronislava Ďurechová, SNS
10 hlasov
11
Marian Sliviak, SMER-SD
9 hlasov
12
Monika Ďurechová, SNS
9 hlasov
13
Barbora Birnerová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
14
Jaromír Benko, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
15
Ivana Janíčková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
16
Milan Laurenčík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
17
Jaroslav Pecho, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
18
Jozef Mičo, NEKA
6 hlasov
19
Igor Choma, SMER-SD
6 hlasov
20
Denis Cáder, NEKA
6 hlasov
21
Eva Lajčiaková, NÁRODNÁ KOALÍCIA
5 hlasov
22
Peter Durmis, NEKA
5 hlasov
23
Ľubomír Bechný, NEKA
5 hlasov
24
Martin Barčík, NEKA
5 hlasov
25
Beáta Badibangová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
26
Pavol Mindek, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
27
Pavol Lazar, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
28
Ján Marosz, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
29
Róbert Pilarčík, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
30
Jozef Štrba, SMER-SD
5 hlasov
31
Henrich Paur, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
32
Jana Filipová, NEKA
4 hlasov
33
Štefan Zelník, SNS
4 hlasov
34
Martin Šoška, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
35
Ľudmila Chodelková, NEKA
4 hlasov
36
Andrej Sočuvka, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
37
Branislav Delinčák, NEKA
4 hlasov
38
Ľubomír Šimko, NEKA
4 hlasov
39
Robert Ficek, SMER-SD
4 hlasov
40
Juraj Popluhár, SMER-SD
3 hlasov
41
Juraj Petráš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
42
Ladislav Štefanec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
43
Pavel Pavlásek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
44
Iveta Martinková, NEKA
3 hlasov
45
Patrik Kubička, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
46
Miroslav Knapec, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
47
Róbert Kašša, NEKA
3 hlasov
48
Pavol Čorba, SMER-SD
3 hlasov
49
Darina Čierniková, NEKA
3 hlasov
50
Patrik Blanár, NEKA
3 hlasov
51
Monika Obertová, SMER-SD
3 hlasov
52
Ján Hodoň, NEKA
2 hlasov
53
Tibor Hanuliak, SNS
2 hlasov
54
Patrik Groma, NEKA
2 hlasov
55
Miroslav Kašuba, SNS
2 hlasov
56
Dušan Šutý, SNS
2 hlasov
57
Marek Sobola, NEKA
2 hlasov
58
Matej Madar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
59
Ján Paučin, NEKA
2 hlasov
60
Jozef Kavecký, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
61
Rastislav Palutka, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
62
Michal Miškovič, DOMA DOBRE
2 hlasov
63
Igor Krško, NEKA
2 hlasov
64
Ján Peteja, NP
1 hlasov
65
Michal Červený, SNS
1 hlasov
66
Miroslav Faktor, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
67
Peter Cibulka, NEKA
1 hlasov
68
Peter Mintál, MOST - HÍD
1 hlasov
69
Patrik Martaus, EDS
1 hlasov
70
Emanuel Lovíšek, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
71
Martin Kapitulík, NEKA
1 hlasov
72
Pavel Požoni, ŠANCA
1 hlasov
73
Anton Trnovec, SMER-SD
1 hlasov
74
Soňa Turčányiová, NP
1 hlasov
75
Jozef Žabka, SNS
1 hlasov
76
Karol Čepec, NEKA
77
Stanislav Štofko, NEKA
78
Lenka Ticháková, NEKA
79
František Štefánik, KSS
80
Roman Rosenberg, SME RODINA - Boris Kollár
81
Marián Červený, VZDOR
82
Gabriela Poliaková, SNS
83
Ľuboš Plešinger, NEKA
84
Jaroslav Pechočiak, KSS
85
Miloš Klimašovský, SNS
86
Jozef Juriš, NEKA
87
Kristián Hoffmann, SZS
88
Jaroslav Gažo, NEKA
89
Igor Liška, SMER-SD