vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
40,00%
Jozef Šimko NEKA
16,67%
Marian Kotleba ĽSNS
10,00%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
10,00%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
6,67%
Milan Urbáni SMS
6,67%
Igor Kašper NEKA
3,33%
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
3,33%
Pavel Greksa NEKA
1,67%
Martin Juhaniak NEKA
1,67%
Miroslav Gálik NAS
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Jozef Sásik SĽSAH

Volebná účasť

33,33
%
2017 1. kolo
20,54
%
2013 2. kolo
33,02
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 33,33%
2013 2. kolo 20,54%
2013 1. kolo 33,02%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
41 hlasov
2
Peter Juhász, SMK-MKP
41 hlasov
3
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
29 hlasov
4
Ferenc Auxt, SMK-MKP
28 hlasov
5
Ladislav Lang, MOST - HÍD
19 hlasov
6
Gejza Mede, NEKA
18 hlasov
7
Ladislav Rigó, SMK-MKP
16 hlasov
8
Csaba Csízi, MOST - HÍD
9 hlasov
9
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
10
Jozef Šimko, NEKA
8 hlasov
11
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
8 hlasov
12
Vojtech Kökény, SRK
5 hlasov
13
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
4 hlasov
14
Aladár Bari, MOST - HÍD
4 hlasov
15
Michal Bagačka, SMER-SD
3 hlasov
16
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasov
17
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
18
Stanislav Krahulec, NEKA
3 hlasov
19
Aneta Vargicová, SNS
3 hlasov
20
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
3 hlasov
21
Lukáš Kvietok, SMER-SD
2 hlasov
22
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
23
Martin Pliešovský, SNS
2 hlasov
24
Peter Mináč, SMER-SD
2 hlasov
25
Vojtech Szajkó, SRK
2 hlasov
26
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
27
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
1 hlasov
28
Miroslava Vargová, NEKA
1 hlasov
29
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
30
Miroslava Grendelová, KSS
1 hlasov
31
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
32
Katarína Moncoľová, NEKA
1 hlasov
33
Ján Lichanec, NEKA
1 hlasov
34
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
35
Vojtech Menyhárt, NEKA
1 hlasov
36
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
37
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
38
Stanislava Zvarová, SMER-SD
39
Róbert Čipka, KSS
40
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
41
Ivan Hazucha, SMER-SD
42
Dušan Hlinka, SMER-SD
43
Anatolij Jefimov, KSS
44
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
45
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
46
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
47
Roman Lebeda, NEKA
48
Zdenek Očovan, NAJ
49
Alena Pivovarčiová, NP