vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Erika Jurinová OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
52,26%
Juraj Blanár Smer-SD
18,71%
Marián Murín NEKA
11,61%
Peter Sagan ĽSNS
10,32%
Peter Cibulka NEKA
3,23%
Anton Martvoň NEKA
3,23%
Kristián Hoffmann (odstúpil) SZS
0,65%
Ján Mikolaj SNS
Stanislav Pirošík KSS, VZDOR

Volebná účasť

29,06
%
2017 1. kolo
16,60
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 29,06%
2013 1. kolo 16,6%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Branislav Tréger, NEKA
114 hlasov
2
Peter Čajka, NEKA
41 hlasov
3
Marián Vojtík, SMER-SD
40 hlasov
4
Alexander Slafkovský, NEKA
37 hlasov
5
Ivan Spilý, NEKA
36 hlasov
6
Ján Blcháč, SMER-SD
36 hlasov
7
Jaroslav Barok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
35 hlasov
8
Anna Dvorščáková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
29 hlasov
9
Vincent Kultan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
27 hlasov
10
Peter Jurčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
26 hlasov
11
Rastislav Adamčák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
25 hlasov
12
Drahomír Krčmárek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
18 hlasov
13
Rudolf Urbanovič, SNS
16 hlasov
14
Erik Gemzický, SNS
15 hlasov
15
Vladimír Antoška, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
16
Jaroslav Jurčo, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
17
Tomáš Hvostik, NEKA
13 hlasov
18
Patrik Fuzák, NEKA
12 hlasov
19
Jozef Michalko, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
20
Jozef Repaský, ŠANCA
12 hlasov
21
Michal Jurči, NEKA
11 hlasov
22
Július Sokol, SNS
10 hlasov
23
Milan Šipka, SNS
10 hlasov
24
Alena Uličná, SMER-SD
9 hlasov
25
Jaroslav Micenko, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
26
Milan Burčík, MOST - HÍD
8 hlasov
27
Miroslav Neset, SNS
8 hlasov
28
Vladimír Klein, NEKA
7 hlasov
29
Mária Ragulová, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
30
Andrej Marko, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
31
Jozef Vacula, VZDOR
6 hlasov
32
Ľubomír Frič, SMER-SD
5 hlasov
33
Viera Tomčíková, NEKA
5 hlasov
34
Ján Hučík, NP
4 hlasov
35
Ján Paško, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasov
36
Miroslav Ilavský, SNS
3 hlasov
37
Roman Janči, NEKA
2 hlasov
38
Mário Kotian, KSS
2 hlasov
39
Jarmila Mišurová, KSS