Kandidáti na predsedu VÚC

Peter Chudík Smer-SD
42,86%
Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
35,71%
Jozef Mihalčin ĽSNS
21,43%
František Bednár NAJ
Ján Garaj NEKA
Pavol Gašper NEKA
Andrej Gmitter NEKA
Eduard Markovič NEKA
František Oľha Šanca
Miroslav Škvarek SNS
Milan Šteiner SZS
Jozef Šváč NP

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Štefan Straka, NEKA
9 hlasov
2
Jozef Baran, SMER-SD
6 hlasov
3
Ján Ragan, NEKA
6 hlasov
4
Jozef Berta, SMER-SD
5 hlasov
5
Ján Kočiš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
6
Marta Vagaská, SNS
4 hlasov
7
Miroslav Baník, NEKA
3 hlasov
8
Ľubomír Lukič, SMER-SD
3 hlasov
9
Peter Lenďák, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
10
Ján Pivovarník, SNS
3 hlasov
11
Štefan Hreha, SMER-SD
3 hlasov
12
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
13
Martin Kočiš, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
14
Martina Hliboká, SOĽ
3 hlasov
15
Jozef Bubnár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
16
Samuel Bruss, NEKA
3 hlasov
17
Jozef Mihalčin, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
18
Ľuboš Sopoliga, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
19
Jana Pioková, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
20
Jaroslav Makatúra, SMER-SD
2 hlasov
21
Juraj Kuročka, SMER-SD
2 hlasov
22
Stanislav Korčinský, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
23
Miroslav Gešper, NEKA
2 hlasov
24
Monika Palková, SP
1 hlasov
25
Ivan Koščík, NEKA
1 hlasov
26
Alfonz Kobielský, NEKA
1 hlasov
27
Peter Dzurjanin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
28
Peter Pčolinský, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
29
Stanislav Obický, NEKA
30
Blažena Matisová, NEKA
31
Mária Kurovská, NaS - ns
32
Peter Novák, SNS
33
Ján Laco, ŠANCA
34
Tomáš Oravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
35
Anton Orokocký, VZDOR
36
Ľubomír Pidaný, SNS
37
Peter Treciak, NaS - ns
38
Miroslava Urbanová, NaS - ns
39
Dušan Vilenik, SNS
40
Milan Bužo, EDS
41
Miroslav Kroka, NP
42
Vincent Antoš, KSS
43
Marek Fedor, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
44
Ondrej Hreha, SZS
45
Roman Goroľ, EDS
46
Marián Hreňo, SOĽ
47
Michal Huňák, EDS
48
Daniela Huňáková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
49
Štefan Kalafa, MOST - HÍD
50
Jozef Karchňak, ÚSVIT
51
Ján Katriňák, RIS
52
Peter Kocák, NEKA
53
Andrej Krišanda, SNS
54
Zuzana Zavadská, SZ

Volebná účasť

31,03
%
2017 1. kolo
21,56
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 31,03%
2013 1. kolo 21,56%