vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Peter Chudík Smer-SD
42,86%
Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
35,71%
Jozef Mihalčin ĽSNS
21,43%
František Bednár NAJ
Ján Garaj NEKA
Pavol Gašper NEKA
Andrej Gmitter NEKA
Eduard Markovič NEKA
František Oľha Šanca
Miroslav Škvarek SNS
Milan Šteiner SZS
Jozef Šváč NP

Volebná účasť

31,03
%
2017 1. kolo
21,56
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 31,03%
2013 1. kolo 21,56%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Štefan Straka, NEKA
9 hlasov
2
Jozef Baran, SMER-SD
6 hlasov
3
Ján Ragan, NEKA
6 hlasov
4
Jozef Berta, SMER-SD
5 hlasov
5
Ján Kočiš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
6
Marta Vagaská, SNS
4 hlasov
7
Miroslav Baník, NEKA
3 hlasov
8
Ľubomír Lukič, SMER-SD
3 hlasov
9
Peter Lenďák, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
10
Ján Pivovarník, SNS
3 hlasov
11
Štefan Hreha, SMER-SD
3 hlasov
12
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
13
Martin Kočiš, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
14
Martina Hliboká, SOĽ
3 hlasov
15
Jozef Bubnár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
16
Samuel Bruss, NEKA
3 hlasov
17
Jozef Mihalčin, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
18
Ľuboš Sopoliga, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
19
Jana Pioková, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
20
Jaroslav Makatúra, SMER-SD
2 hlasov
21
Juraj Kuročka, SMER-SD
2 hlasov
22
Stanislav Korčinský, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
23
Miroslav Gešper, NEKA
2 hlasov
24
Monika Palková, SP
1 hlasov
25
Ivan Koščík, NEKA
1 hlasov
26
Alfonz Kobielský, NEKA
1 hlasov
27
Peter Dzurjanin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
28
Peter Pčolinský, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
29
Stanislav Obický, NEKA
30
Blažena Matisová, NEKA
31
Mária Kurovská, NaS - ns
32
Peter Novák, SNS
33
Ján Laco, ŠANCA
34
Tomáš Oravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
35
Anton Orokocký, VZDOR
36
Ľubomír Pidaný, SNS
37
Peter Treciak, NaS - ns
38
Miroslava Urbanová, NaS - ns
39
Dušan Vilenik, SNS
40
Milan Bužo, EDS
41
Miroslav Kroka, NP
42
Vincent Antoš, KSS
43
Marek Fedor, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
44
Ondrej Hreha, SZS
45
Roman Goroľ, EDS
46
Marián Hreňo, SOĽ
47
Michal Huňák, EDS
48
Daniela Huňáková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
49
Štefan Kalafa, MOST - HÍD
50
Jozef Karchňak, ÚSVIT
51
Ján Katriňák, RIS
52
Peter Kocák, NEKA
53
Andrej Krišanda, SNS
54
Zuzana Zavadská, SZ