vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
45,21%
Igor Kašper NEKA
34,25%
Marian Kotleba ĽSNS
5,48%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
5,48%
Martin Juhaniak NEKA
4,11%
Pavel Greksa NEKA
1,37%
Alena Piovarčiová NP
1,37%
Jozef Sásik SĽSAH
1,37%
Milan Urbáni SMS
1,37%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
Miroslav Gálik NAS
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Znenek Očovan NAJ
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Šimko NEKA

Volebná účasť

45,63
%
2017 1. kolo
14,07
%
2013 2. kolo
31,55
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 45,63%
2013 2. kolo 14,07%
2013 1. kolo 31,55%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ferenc Auxt, SMK-MKP
41 hlasov
2
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
39 hlasov
3
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
38 hlasov
4
Peter Juhász, SMK-MKP
30 hlasov
5
Ladislav Rigó, SMK-MKP
25 hlasov
6
Jozef Šimko, NEKA
13 hlasov
7
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
13 hlasov
8
Vojtech Szajkó, SRK
12 hlasov
9
Csaba Csízi, MOST - HÍD
9 hlasov
10
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
9 hlasov
11
Vojtech Kökény, SRK
8 hlasov
12
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
13
Aladár Bari, MOST - HÍD
7 hlasov
14
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
15
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
6 hlasov
16
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
5 hlasov
17
Ivan Hazucha, SMER-SD
4 hlasov
18
Dušan Hlinka, SMER-SD
4 hlasov
19
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
3 hlasov
20
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
21
Ladislav Lang, MOST - HÍD
3 hlasov
22
Stanislav Krahulec, NEKA
3 hlasov
23
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
24
Aneta Vargicová, SNS
3 hlasov
25
Michal Bagačka, SMER-SD
3 hlasov
26
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
27
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
28
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
29
Gejza Mede, NEKA
2 hlasov
30
Roman Lebeda, NEKA
2 hlasov
31
Lukáš Kvietok, SMER-SD
2 hlasov
32
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
33
Anatolij Jefimov, KSS
2 hlasov
34
Miroslava Grendelová, KSS
2 hlasov
35
Róbert Čipka, KSS
1 hlasov
36
Peter Mináč, SMER-SD
1 hlasov
37
Katarína Moncoľová, NEKA
1 hlasov
38
Martin Pliešovský, SNS
1 hlasov
39
Miroslava Vargová, NEKA
1 hlasov
40
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
41
Vojtech Menyhárt, NEKA
42
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
43
Zdenek Očovan, NAJ
44
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
45
Ján Lichanec, NEKA
46
Alena Pivovarčiová, NP
47
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
48
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
49
Stanislava Zvarová, SMER-SD