vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Jaroslav Baška SZ, Most-Híd, SNS, Smer-SD
64,08%
Renáta Kaščáková ZZ, NOVA, OKS, KDH, OĽaNO, SaS
12,68%
Štefan Škultéty NEKA
12,32%
Petra Hajšelová Sme rodina
5,28%
Ferdinand Vavrík NEKA
3,17%
Igor Valko NP
1,41%
Nora Pániková SZS
1,06%

Volebná účasť

17,47
%
2017 1. kolo
12,10
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 17,47%
2013 1. kolo 12,1%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Miloš Cúcik, NÁRODNÁ KOALÍCIA
142 hlasov
2
Richard Takáč, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
63 hlasov
3
Viera Beňová, NEKA
57 hlasov
4
Emil Divéky, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
52 hlasov
5
Eleonóra Porubcová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
48 hlasov
6
Jozef Stopka, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
47 hlasov
7
Miroslav Žiak, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
46 hlasov
8
Mohamed Hemza, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
46 hlasov
9
Jozef Fábry, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
46 hlasov
10
Anton Vrecko, NEKA
44 hlasov
11
Mária Šramková, NEKA
44 hlasov
12
Peter Oulehle, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
44 hlasov
13
Branislav Krpelan, NEKA
39 hlasov
14
Miroslav Procháska, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
38 hlasov
15
Ladislav Procházka, NEKA
35 hlasov
16
Radko Gavliak, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
35 hlasov
17
Silvia Siváková Nemcová, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
30 hlasov
18
Milan Tercha, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
29 hlasov
19
František Tám, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
29 hlasov
20
Andrej Kmotorka, NEKA
28 hlasov
21
Jana Michaličková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
28 hlasov
22
Dušan Ďuriš, NEKA
27 hlasov
23
Ján Sagan, ĽS Naše Slovensko
26 hlasov
24
Ján Mokrý, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
26 hlasov
25
Mária Žofčinová, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
25 hlasov
26
Tomáš Tines, NEKA
25 hlasov
27
Vojtech Čičmanec, NEKA
25 hlasov
28
Ján Onduš, ĽS Naše Slovensko
24 hlasov
29
Sylvia Chrenková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
24 hlasov
30
Martin Greschner, ĽS Naše Slovensko
24 hlasov
31
Tibor Čičmanec, NEKA
23 hlasov
32
Branislav Gigac, NEKA
23 hlasov
33
Štefan Mjartan, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
23 hlasov
34
Petra Hajšelová, SME RODINA - Boris Kollár
20 hlasov
35
Anna Matuláková, ĽS Naše Slovensko
19 hlasov
36
Pavol Caňo, NEKA
19 hlasov
37
Jana Matiašková, NEKA
19 hlasov
38
Ivan Vaňo, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
19 hlasov
39
Richard Steinemann, ĽS Naše Slovensko
18 hlasov
40
Miroslav Kňaz, ĽS Naše Slovensko
18 hlasov
41
František Včelík, ĽS Naše Slovensko
18 hlasov
42
Martin Drozd, NEKA
17 hlasov
43
Tamara Teslíková, ĽS Naše Slovensko
17 hlasov
44
Milan Gáplovský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
45
Tomáš Kozák, NEKA
16 hlasov
46
Miroslav Rajčo, NEKA
15 hlasov
47
Alojz Vlčko, NEKA
15 hlasov
48
Miroslav Dzina, NEKA
14 hlasov
49
Michal Ďureje, NEKA
14 hlasov
50
Eduard Prilinský, NEKA
14 hlasov
51
Jozef Franek, NEKA
14 hlasov
52
Ivan Hrubina, NÁRODNÁ KOALÍCIA
13 hlasov
53
Martin Šujan, NEKA
13 hlasov
54
Martin Sigotský, NÁRODNÁ KOALÍCIA
11 hlasov
55
Ján Madžo, DOMA DOBRE
10 hlasov
56
Viera Hurtišová, KSS
9 hlasov
57
Pavol Michalovič, DOMA DOBRE
9 hlasov
58
Jozef Otto, NEKA
9 hlasov
59
Ján Králik, NÁRODNÁ KOALÍCIA
8 hlasov
60
Tomáš Grešner, NEKA
8 hlasov
61
Róbert Hekl, SME RODINA - Boris Kollár
7 hlasov
62
Igor Sojka, KSS
6 hlasov
63
Ľubomír Dzurák, NEKA
5 hlasov
64
Ingrid Majdová, KSS
5 hlasov
65
Karol Herceg, KSS
5 hlasov
66
Andrej Sikora, KSS
4 hlasov
67
Martin Uríček, NEKA
4 hlasov
68
Marián Mittaš, KSS
3 hlasov